Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
Eja Kulovaný, www.sorry.cz,

HoupacíOsel.cz: Komu lítá nahoru pravá ručka, kdo chce domů uprchlíka a jak se paří v Ostravě

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem tradičně doplnil časopis Sorry

Pondělí: Pravice z Česka vymizela, řekl Klaus v novém pořadu iDnes.cz Rozstřel. Ale pravou ručku nahoru pořád někdo dává. Zas tak špatné to není. – Na nehybném muži hodovali brouci a larvy. V křoví ležím dva týdny, řekl. Jídlo za vámi přijde samo a ještě si stěžujete. – Mladí se fotili v autobusu, muž jim hodil mobil z okna a dívce dal pěstí. Selfíčka v Brně nechceme!!! – Čtyřdenní pracovní týden neprospěje zdraví zaměstnanců, tvrdí expert. Třídenní víkend s rodinou je opravdu velmi stresující a často na zabití. Lepší je být celých sedm dnů v práci. – Policisté obvinili pět lidí kvůli pomalování Hate Free podniků. – Vymalujete zadarmo podnik a ještě vás chtějí zavřít. Za dobrotu do kriminálu. (AB)

Úterý: Islámský stát podle serveru Novinky.cz vydělává peníze mimo jiné tak, že prodává orgány vlastních bojovníků. Řekl to neznámý zdroj iráckým novinám, nikdo to nepotvrdil a neexistují o tom žádné záznamy. Takže to asi bude pravda. Ale jen tak dál Novinky. Ty nenávistné komentáře pod příspěvky se sami nenapíšou. – Šéf ruské protikorupční policie, takový Putinův Šlachta, je obviněn z braní megaúplatků. K tomu se dá říct jen jedno. Rusko. – Rakousko začalo stavět ploty na hranici s Maďarskem. Tomu teda říkáme TEČKA za monarchií. Badam tss. – OSN i Červený kříž stoply humanitární pomoc pro Sýrii. Aneb máš hlad? Tak si ho hlaď (nezaměňovat s vyhlaď). – Americká policie zastřelila dalšího neozbrojeného černocha. Ne. Neutíkal z plantáží. Ne. Není to normální. (DaG)

Středa: Od ledna vzrostou penze o tři stovky. Polepší si také zdravotní sestry, doktoři, učitelé, pracovníci v kultuře, policisté a hasiči. Víte co to znamená? Volby jsou tady! – Ruský umělec Oleg Vorotnikov, který je Moskvou stíhaný za disidentské aktivity, zatím zůstane v Česku. Slíbil našim soudcům, že neuteče. Takhle nějak si představuji poslední Krejčířovu větu na území ČR. – Americký tisk varuje: „Bush starší zrazuje republikány a chce volit Hillary.“. Republikáni už musí být vážně hodně zoufalí. – Zeman při návštěvě krajanského domu v New Yorku oznámil, že novým českým velvyslancem v USA bude Kmoníček. To už zase začínal svůj proslov vtipem? – Martin Holkup, bývalý voják a člen bláznů z Československých vojáků v záloze, stojí před soudem. Důvodem je jeho vyhrožování, že bude-li někdy války, do které by ČR šla po boku NATO, bude se střílet nejprve ve Strakově akademii a Parlamentu. Glorifikující memes na Facebooku za 3..2..1… – Komedie s názvem „rakouské prezidentské volby“ proběhne v prosinci. Volit budou moci už šestnáctiletí. (ToP)

Čtvrtek: Studentské volby vyhráli Piráti a extrémistické strany. Můj milovaný Zlínský kraj například ovládl Okamura. Jáj budoucnost. – Bavil se na Stodolní, hrál pokémony a přišel o hodinky za sto tisíc. Tak se paří v Ostravě. Štětky, chlast a pokémoni. – Kandidát AfD prodává medaile s hákovými kříži. Zajímá se o něj policie. U nás Svaz bojovníků za svobodu rozdává komunistické metály a jsou kámoši s Hradem. – Cizinec suší prádlo na plotě u kostela. Místní na něj volají policii. Stařičký zmatený černoch se potuluje po Břeclavi, nikomu neubližuje, ale místní se mohou naprosto zbláznit. „Nejsme rasisti, ale…“ – Pošlete nám domů uprchlíka, napsal šestiletý chlapec Obamovi. Dřív děti psaly prezidentovi o pejska, dnes o vlastního černocha. Konečně dělají Ameriku grej agejn. (JM)

Pátek: V USA zadrželi klauna, který strašil po nocích v parcích kolemjdoucí, zejména pak děti. V Liberci zatím úchyla, který děti opakovaně lákal do auta, nechytili. To jenom, abychom obsáhli to mezinárodní měřítko. – Jihokorejci oznámili, že mají plán na vraždu Kim Čong-una, kterou by uskutečnili v případě, že by se zvýšily jejich obavy z jaderného útoku Severní Koreje. Aby se z toho nestal plán, jak zničit jaderným útokem svět… – Na semináři Úsvitu s názvem „Ženy proti islamizaci“ Hnyková uvedla, že muslimky musíme litovat a nabízet jim cestu. Možná by to mohla sdělit svým voličům, kteří se běžně neudrží a v diskuzích častují tyto ženy výrazy, které by si možná ani muslim nedovolil. – Ted Cruz, původní Trumpův rival z primárek, se rozhodl, že magnáta podpoří. Co je důvodem změny? Hillary Clintonová, demokratka, je podle něj zcela nepřijatelná. Zato člověk, který nazval jeho otce Kennedyovým vrahem, je zřejmě naprosto v pořádku. (ToP)

Víkend: V Praze vyjádřili stoupenci Martina Konvičky podporu Donaldu Trumpovi. Když se o tom dozvěděl, pravil Donald „Kde?“ a začal zkoumat mapu Asie. – Dluhy na příspěvcích na správu domu by měly podle nového návrhu zákona přejít na nového vlastníka. Buď tomu nerozumím, nebo se tam nahoře (znovu) řádně zdunili. – Policie v Severní Karolíně zveřejnila záběry ze zastřelení černošského muže. Údajná zbraň na záběru není vidět. Americká policie zřejmě začala operovat s pojmem Schrödingerova pistole: není jasné, zda ji černoch má, nebo nemá, dokud ho nepicneme! – Maďarský premiér Viktor Orbán nabádá EU k postavení obrovského uprchlického tábora na území Libye. Protože zdi začínají být moc mainstream. – Syrské Aleppo je po dalším prolomení příměří bez vody. Tady už komentáře nemají smysl. – Při opravě mostu v Ústí nad Labem podle Die Welt unikl do Labe karcinogenní jed, který může ochromit lodní dopravu v Hamburku. Naštěstí nás ale nemůžou obvinit, takže je to zatím v suchu. Oni nám to ale beztak jednou připomenou. (MK)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Nebyl vložen žádný komentář
Přidávání komentářů není povoleno