Eja Kulovaný, www.sorry.cz,

HoupacíOsel.cz: Komu lítá nahoru pravá ručka, kdo chce domů uprchlíka a jak se paří v Ostravě

Napsal/a Redakce Houpaciosel.cz 25. září 2016

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem tradičně doplnil časopis Sorry

Pondělí: Pravice z Česka vymizela, řekl Klaus v novém pořadu iDnes.cz Rozstřel. Ale pravou ručku nahoru pořád někdo dává. Zas tak špatné to není. – Na nehybném muži hodovali brouci a larvy. V křoví ležím dva týdny, řekl. Jídlo za vámi přijde samo a ještě si stěžujete. – Mladí se fotili v autobusu, muž jim hodil mobil z okna a dívce dal pěstí. Selfíčka v Brně nechceme!!! – Čtyřdenní pracovní týden neprospěje zdraví zaměstnanců, tvrdí expert. Třídenní víkend s rodinou je opravdu velmi stresující a často na zabití. Lepší je být celých sedm dnů v práci. – Policisté obvinili pět lidí kvůli pomalování Hate Free podniků. – Vymalujete zadarmo podnik a ještě vás chtějí zavřít. Za dobrotu do kriminálu. (AB)

Úterý: Islámský stát podle serveru Novinky.cz vydělává peníze mimo jiné tak, že prodává orgány vlastních bojovníků. Řekl to neznámý zdroj iráckým novinám, nikdo to nepotvrdil a neexistují o tom žádné záznamy. Takže to asi bude pravda. Ale jen tak dál Novinky. Ty nenávistné komentáře pod příspěvky se sami nenapíšou. – Šéf ruské protikorupční policie, takový Putinův Šlachta, je obviněn z braní megaúplatků. K tomu se dá říct jen jedno. Rusko. – Rakousko začalo stavět ploty na hranici s Maďarskem. Tomu teda říkáme TEČKA za monarchií. Badam tss. – OSN i Červený kříž stoply humanitární pomoc pro Sýrii. Aneb máš hlad? Tak si ho hlaď (nezaměňovat s vyhlaď). – Americká policie zastřelila dalšího neozbrojeného černocha. Ne. Neutíkal z plantáží. Ne. Není to normální. (DaG)

Středa: Od ledna vzrostou penze o tři stovky. Polepší si také zdravotní sestry, doktoři, učitelé, pracovníci v kultuře, policisté a hasiči. Víte co to znamená? Volby jsou tady! – Ruský umělec Oleg Vorotnikov, který je Moskvou stíhaný za disidentské aktivity, zatím zůstane v Česku. Slíbil našim soudcům, že neuteče. Takhle nějak si představuji poslední Krejčířovu větu na území ČR. – Americký tisk varuje: „Bush starší zrazuje republikány a chce volit Hillary.“. Republikáni už musí být vážně hodně zoufalí. – Zeman při návštěvě krajanského domu v New Yorku oznámil, že novým českým velvyslancem v USA bude Kmoníček. To už zase začínal svůj proslov vtipem? – Martin Holkup, bývalý voják a člen bláznů z Československých vojáků v záloze, stojí před soudem. Důvodem je jeho vyhrožování, že bude-li někdy války, do které by ČR šla po boku NATO, bude se střílet nejprve ve Strakově akademii a Parlamentu. Glorifikující memes na Facebooku za 3..2..1… – Komedie s názvem „rakouské prezidentské volby“ proběhne v prosinci. Volit budou moci už šestnáctiletí. (ToP)

Čtvrtek: Studentské volby vyhráli Piráti a extrémistické strany. Můj milovaný Zlínský kraj například ovládl Okamura. Jáj budoucnost. – Bavil se na Stodolní, hrál pokémony a přišel o hodinky za sto tisíc. Tak se paří v Ostravě. Štětky, chlast a pokémoni. – Kandidát AfD prodává medaile s hákovými kříži. Zajímá se o něj policie. U nás Svaz bojovníků za svobodu rozdává komunistické metály a jsou kámoši s Hradem. – Cizinec suší prádlo na plotě u kostela. Místní na něj volají policii. Stařičký zmatený černoch se potuluje po Břeclavi, nikomu neubližuje, ale místní se mohou naprosto zbláznit. „Nejsme rasisti, ale…“ – Pošlete nám domů uprchlíka, napsal šestiletý chlapec Obamovi. Dřív děti psaly prezidentovi o pejska, dnes o vlastního černocha. Konečně dělají Ameriku grej agejn. (JM)

Pátek: V USA zadrželi klauna, který strašil po nocích v parcích kolemjdoucí, zejména pak děti. V Liberci zatím úchyla, který děti opakovaně lákal do auta, nechytili. To jenom, abychom obsáhli to mezinárodní měřítko. – Jihokorejci oznámili, že mají plán na vraždu Kim Čong-una, kterou by uskutečnili v případě, že by se zvýšily jejich obavy z jaderného útoku Severní Koreje. Aby se z toho nestal plán, jak zničit jaderným útokem svět… – Na semináři Úsvitu s názvem „Ženy proti islamizaci“ Hnyková uvedla, že muslimky musíme litovat a nabízet jim cestu. Možná by to mohla sdělit svým voličům, kteří se běžně neudrží a v diskuzích častují tyto ženy výrazy, které by si možná ani muslim nedovolil. – Ted Cruz, původní Trumpův rival z primárek, se rozhodl, že magnáta podpoří. Co je důvodem změny? Hillary Clintonová, demokratka, je podle něj zcela nepřijatelná. Zato člověk, který nazval jeho otce Kennedyovým vrahem, je zřejmě naprosto v pořádku. (ToP)

Víkend: V Praze vyjádřili stoupenci Martina Konvičky podporu Donaldu Trumpovi. Když se o tom dozvěděl, pravil Donald „Kde?“ a začal zkoumat mapu Asie. – Dluhy na příspěvcích na správu domu by měly podle nového návrhu zákona přejít na nového vlastníka. Buď tomu nerozumím, nebo se tam nahoře (znovu) řádně zdunili. – Policie v Severní Karolíně zveřejnila záběry ze zastřelení černošského muže. Údajná zbraň na záběru není vidět. Americká policie zřejmě začala operovat s pojmem Schrödingerova pistole: není jasné, zda ji černoch má, nebo nemá, dokud ho nepicneme! – Maďarský premiér Viktor Orbán nabádá EU k postavení obrovského uprchlického tábora na území Libye. Protože zdi začínají být moc mainstream. – Syrské Aleppo je po dalším prolomení příměří bez vody. Tady už komentáře nemají smysl. – Při opravě mostu v Ústí nad Labem podle Die Welt unikl do Labe karcinogenní jed, který může ochromit lodní dopravu v Hamburku. Naštěstí nás ale nemůžou obvinit, takže je to zatím v suchu. Oni nám to ale beztak jednou připomenou. (MK)

Čtěte též

Nebyl vložen žádný komentář
Přidávání komentářů není povoleno
Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies