HoupacíOsel.cz: Kdo porodí jablko, co radí bezdomovec Jágrovi a kam všude už volal Donald

Napsal/a Redakce Houpaciosel.cz 5. února 2017
FacebookTwitterPocketE-mail

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem tradičně doplnil časopis Sorry.

  • Pondělí: Gender dostává další ránu do … rozmnožovadel? Internetovou hysterii rozpoutala zpráva Britské lékařské asociace, která vydala interní směrnici pro své zaměstnance, obsahující seznam výrazů, jež nikoho neurážejí. My v redakci se nechceme nikoho dotknout, ale pokud chce někdo porodit dítě a necítí se jako žena, je to jako chtít plodit jablka, ale zůstat člověkem, ne stromem. #sorryjako. – Slyšeli jste o drogových válkách na Filipínách? Že ne? Tak už ani neuslyšíte. Policie rozpouští protidrogové jednotky, které během nepokojů trvajících několik let zabily přes 7000 Filipínců. Důvodem pro ukončení protidrogové kampaně byl únos a následná vražda jihokorejského podnikatele ze strany policie. Nebyl zkrátka čas ptát se, kdo je kdo. Rozkaz zněl jasně. – Babiš a Němeček se hádají o budoucnosti OKD. Oba se shodnou na tom, že bude tento tunel v rukou státu, ale otázkou je, která chobotnice jej bude držet ve svých chapadlech. Ať to dopadne jakkoliv, doufáme, že o tom kapela Kryštof napíše novou píseň. Mohla by se jmenovat třeba Inkoustový citrón. (DaG)
  • Úterý: STAN kývl na blok s lidovci. Děsí ho pakt Babiše s KSČM či Okamurou. Může je to děsit, když budou mít společně 9 % a nedostanou se do sněmovny. – V Quebeku vraždil sympatizant Trumpa a Le Penové. Kde jsou výkřiky slušných Čechů? Neslyším vás. – Babiš se rozčílil na Českou televizi: Sorry jako. Proč bych vám měl sdělovat příjmy? Sorry jako, ale já tam vidím takové „ty p*čo“. – Bezdomovec radí Jágrovi: Neudělej u rozvodu chybu jako já. Jarda to určitě ocení. – Hackeři napadli ministerstvo zahraničí. Útok přišel z Ruska, naznačil Zaorálek. Takhle to končí, když mají Rusové na českém Hradě neschopné lidi a musí si ty informace nakonec obstarat sami. – Babiš se za „zkorumpovanou pakáž“ televizi omlouvat nechce. Budoucí premiér vyj*be s každým. (AB)
  • Středa: EU se shodla na zrušení roamingu. Jak dlouho ještě budeme trpět ten Bruselský diktát???!!!§§ – Důchodce měl sex s partnerkou ošetřený smlouvou. Jde k soudu za znásilnění. Česko. – Hasiči a veterináři vybili na jihu Čech za jediný den 17 tisíc kachen kvůli ptačí chřipce. Kdyby tak někdo vybíjel internetové kachny kvůli ruské chřipce… – Britský parlament potvrdil Brexit. Novodobý Guy Fawkes nebude zapotřebí. – Soud potvrdil, že je možné Tomia Okamuru v případě zasloužené kritiky nazvat Pitomiem. Kdyby byl Pitomio chytrý, dá si na tenhle výraz ochrannou značku. Czech mat! (DaG)
  • Čtvrtek: Do zdi nemluvím, sorry jako, řekl Kalousek. Babiš mu vytkl díru v zákoně. Interpelace? Demokratický proces? Zodpovědnost? Na to prostě při vedení velkofirmy ČR nemá Babiš čas. – Chovatel tajil faktury za prodej hlodavců, na daních dluží pět milionů. Proč by měl dokazovat svoje příjmy? Sorry jako. – Opilý řidič naboural, skončil ve výloze pizzerie. Nedivím se, po těžké noci alkoholového opojení to kdekdo vezme při cestě domů kolem nějakého toho rychlého občerstvení. – Trump naštval Australany, premiérovi kvůli běžencům praštil s telefonem. Jak může někdo naštvat Australany? Nejvíc flegmatický národ na světě plný klokanů a koal. Donald bude mít za chvíli kamarády už jen v té Moskvě. (LM)
  • Pátek: Institut Vašíka Klause znovu zabodoval. Dokázal opět, že láska zvítězí nad zlem (a drogami). Snad budou s Forejtem šťastni až do smrti. – „Ozbrojený útočník na školách.“  Kdo by se hned děsil, co se to zas v těch školách děje, tak klid. Ono je to schválně… – Andrej Babiš je prý pokrytec. To jsou zase novinky, že pane Sobotko? Bude Andrej dál ojebávat český stát? To nevím, #sorryjako. – Ti Alexandrovci mají ale smůlu, už si ani nezazpívají všude tam, kde by chtěli. – USA vyhrožují KLDR, v KLDR je odstraněn vůdce tajné policie. Snad to nemá souvislost… Na druhou stranu, USA teď asi začaly vyhrožovat všem. (BAG)
  • Víkend: Provozovatelé segwayů žalují město Prahu kvůli ztrátám na zisku. Je to děsivé, že je někdo ochotný platit za to, aby na veřejnosti vypadal jako korunovaný pitomec. – Do Českolipska k nelibosti ochránců přírody zavítal mýval severní. Prý ho ale možná sežerou vlci, takže se nemáme čeho bát. – Trumpův dekret o nepřijímání cizinců pozastavil federální soudce. Můžete hádat, jaká byla Donaldova reakce. Přesně tak, naštvaný tweet. – Že je o Donaldovi řeč, tak ten taky telefonoval do Ukrajiny Porošenkovi. Slíbil, že USA se zasadí o obnovení míru na Donbasu. Takže celé to „America First“ dáme na stand-by? – Server Novinky.cz vyzpovídal americké jednotky sloužící v Polsku. Tamní vojáci jsou prý rádi, že mohou plnit závazek USA vůči NATO. Opět: Ví o tomhle Donald? – Ve Vídni protestovali lidé kvůli souboru zákonů, který by přinesl i zákaz hidžábu pro muslimky. A palestiny se budou moct nosit? Pokud ne, problém vyřešen! (MK)
Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)