Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
www.sorry.cz,

HoupacíOsel.cz: Kde nic není, tam ani Babiš nebere

Týden v tuzemských médiích v satirické zkratce redaktorů studenstského serveru HoupacíOsel.cz. Doplněno vtipem z produkce týmu Sorry.

  • Pondělí: Matka poslala syna pro kapra, on peníze propil a skončil na záchytce. Seniorka usnula při ranním vaření, požár uhasil soused. Rychlík nezastavil, opilá žena vyskočila z vlaku. České Vánoce opět na blátě. – Naši politici už mají volební programy hotové, serveru iDNES.cz sdělili plány pro rok 2016. Uvádíme „plné znění“; Sobotka: Udržíme růst minimální mzdy a budeme vytvářet nová pracovní místa. Babiš: Soustředím se na peníze z evropských fondů. Fiala: Zastavíme vládu levice od Hradu až po kraje. Kalousek: Budeme bojovat proti růstu extremismu. – V Teplicích trénovali na protikuřácký zákon, zasahovala policie. „Za to může ten pitomý zákon, chtěli jsme trénovat, řekl jsem jim, aby šli kouřit ven,“ tvrdí majitel hotelu. Venku kuřáci zabrali celý chodník a překáželi lidem, kteří procházeli kolem. Došlo ke strkanici a křiku. Rozvášnění rapeři údajně kopali i do aut a dveří domů. V Teplicích vize jak z filmu Resident Evil, chvíle bez nikotinu a mračna se stahují. (OK)

 

  • Úterý: V Belgii byli zatčeni dva islamisté, plánovali novoroční ohňostroj, u kterého by diváci rozhodili ručičkama hodně daleko od sebe. – Mladík vzal železnou tyč na řidiče, který jej upozornil na rychlou jízdu. Adekvátní reakce, co mi má ten dement co kecat do řízení!!§§ – Redakce Houpacího Osla se omlouvá za výbuch emocí při předešlé glose.Lupič šel krást sekt, odnesl si jen kondomy a lepidlo. Omlouvám se, ale představa následného spojení dvou ukradených předmětů mě děsně baví. – Nejlepšejší dárek pro vašeho ruského kamaráda či okupanta? Kalendář s Putinem. Zahřeje u srdce, zašimrá v podbřišku. (JM)

 

  • Středa: Brusel zrušil silvestrovský ohňostroj. Už prý bylo těch ohňostrojů v ulicích Belgie a Francie během roku přespříliš. – Dolní komora polského parlamentu konečně schválila novelu zákona o veřejnoprávních médiích. Vláda tak může dosazovat do vedení televize a rozhlasu své lidi. Všichni vládní poslanci si pochopitelně zatleskali a mají proč. To by tak ještě scházelo, aby si kdejaký novinář pustil hubu na špacír. – Paříž, Berlín, Kyjev i Moskva slibují, že budou hájit příměří na Ukrajině. Dávám bolševikovi rok, maximálně dva. – Kalifornská věznice ukázala cely smrti. Není na nich však nic zajímavého, některé vypadají, jako šatny na našich základních a středních školách. A vězni se tam prý nemají nejhůř. Většinou se popravy nedočkají a trest jim je zmírněn. – Dva členové IS chtěli oslavit silvestr tím, že se vyhodí do povětří. Oba byli zadrženi a pyrotechnika byla odvezena na patřičná místa. (ToP)

 

  • Čtvrtek: Češi mají nového nepřítele. Jak se zdá, za podivným počasím nestojí židoilumináti (alespoň ne přímo) ani uprchlíci, ale ve skutečnosti našim vlekařům krade víčka El Niňo. Bohužel nemůžeme tento jev nijak odsunout, znárodnit nebo proti němu postavit ploty. Celkem depka na konec roku. – Je silvestr, den, kdy se můžete opít jako Kalousek ve sněmovně a nikdo vám to nemůže mít za zlé. Tedy, kromě partnerky, policie, nebo té staré paní, které jste právě spontánně pomočili psa. – Merkelová: příliv uprchlíků je pro Německo příležitost do budoucna. Tuhle zprávu nebudu glosovat, ale vím, jak jsou někteří lidé na kancléřku alergičtí, tak ať si užijí. – Polsko se čím dál více blíží ideálu současných nedemokratických postaviček. Dalším krokem k lepšímu ovládnutí státu se stalo schválení novely o rozhlasu a televizi. Nyní bude moci šéfy veřejnoprávních médií odvolat ministr státního pokladu. Až to zavedeme u nás, bude z Osla skutečný punk. (JM)

 

  • Pátek: Do Česka dorazil sníh. Tak se meteorologové přeci jenom dočkali. – Erdogan chce prezidentský stát. Jako příklad fungujícího prezidentského státu uvedl Hitlerovo Německo. Chce to zřejmě další prášky. – Mladý nadějný kouzelník z Horky nad Moravou předvedl svým divákům harakiri. Rituální sebevražda se však nepovedla a muž byl převezen do nemocnice, kde ho šikovní doktoři dali dohromady. Držíme palce v dalších kouzelnických letech! – Papež bije na poplach. S těmi válkami ve světě se fakt už musí něco udělat. Třeba vyhlásit novou křížovou výpravu. – Kim se vytasil s úžasným novoročním projevem. Mluvil o tom, jak skvěle se vede lidem v jeho zemi, a obviňoval Jižní Koreu z vyhrocování jinak přátelských vztahů. Mezitím prolínal obraz snímky nejrůznějších továren, zemědělských farem a občas Kimovi pustili také mohutný hraný potlesk. Prezident Zeman by se třeba mohl do příštího roku nechat inspirovat. Jen ten potlesk nahradit hraným smíchem, alespoň by to mělo trochu šťávu. (ToP)

 

  • Víkend: Salvador zveřejnil statistiky Nového roku. Násilnou smrtí zemřelo více než třicet lidí. Byla by to tragédie, kdyby alespoň každý druhý člověk věděl, kde leží Salvador. A ne, nekoukejte se do mapy! – V Saúdské Arábii popravili 47 lidí usvědčených z terorismu. Mezi nimi i jednoho vysoce postaveného duchovního. Vykládat se to dá mnoha způsoby. Od likvidace opozice přes akt dobrodiní až po nudu. Přeci jen, terapie „Už jste si dnes zabili teroristu?“ nezní jako marná věc. – Některým britským vojákům, kteří v minulosti bojovali v Iráku, hrozí stíhání za válečné zločiny. Podle oficiálních sdělení se v některých případech jedná o vraždu, v jiných zase o zadržovací praktiky hraničící s týráním. A jak jinak by je měli zadržovat? „Promiňte, pane. Vím, že mi pravděpodobně nerozumíte, a s veškerou jistotou mě máte ihned zabít, ale mohl byste odhodit tu zbraň a laskavě si lehnout na břicho a dát ruce za záda?“ Jo, to zní britsky. – Somálské radikální milice ve svých videích použily výrok Donalda Trumpa. Konkrétně to, že by zakázal vstup všem muslimům do USA. A proto si, milé děti, dáváme pozor, co a jak říkáme na veřejnosti. Do mikrofonu. Před kamerami. – Pokud si myslíte, že to působí, že víkend žádné pozitivní zprávy nepřinesl, tak je to skutečně tak. Snažíme se být milí a veselí, ale kde nic není, tam ani Babiš nebere. (MK)
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Nebyl vložen žádný komentář
Přidávání komentářů není povoleno