HoupacíOsel.cz: Jak Západ posílá do Ruska HIV, proč mužici nemají vodku na lístky a kam potečou miliardy čínské krve

Napsal/a Redakce Houpaciosel.cz 5. března 2017
FacebookTwitterPocketE-mail

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem tradičně doplnil časopis Sorry.

Pondělí: Epidemie HIV v Rusku se vymyká kontrole. Úřady však vybízejí ke klidu, jde o pouhou západní propagandistickou piruetu, kterou zakrývají vlastní problémy. Pokud tedy žijete v Rusku a zároveň u toho umíráte, vězte, že je to pouze tím, jak málo jste uvědomělí. – Podle Rusů by se do jednání o budoucnosti Sýrie měli zapojit i Kurdové. Erdoganovi praská žilka za 3… – Visegrádská čtyřka jde do boje za lepší potraviny pro postsovětský prostor. Ještě netuší, že to bude znamenat, že EU tím pádem zruší další názvy NAŠICH TRADIČNÍCH POTRAVIN, které se za konkrétní potravinu pouze vydávají. Jsou babiččiny buchty skutečně babiččiny? Pokud je peče bezdětná žena (či člověk), jde o ideozločin? Samé otázky. – Pražskou kandidátku ODS povede hvězdné trio Černochová, Humplík a Klaus Džejár. Heslo bude pravděpodobně něco ve smyslu „nic než národ, babišismus horší klientismu a zbraň každému dítěti“. – Hnutí STAN se radí s podnikatelem, který se před lety zapletl s padrinem Krejčířem. Jde to krásně dohromady s křesťanskými hodnotami. Lidovci si totiž přidali k desateru ještě jedenáctku: „Budvar ochraňovati budeš“. A účel světí prostředky. (JM)

Úterý: Za desítky krádeží a onanování před hotelem dostal mladík dva roky. Konečně bude mít dostatek prostoru na masturbaci před vězni. – Odstřelovač zakopl při projevu Hollanda, omylem postřelil dva lidi. Jmenoval se inspektor Clouseau. – V Lidlu se tvořily dlouhé fronty. Řetězec měl špatně nastavené EET poklady. Udělejme Česko znovu skvělé! – Rusové se těší na potravinové lístky, vodku za ně nekoupí. Vodka je přece základní potravina. Bez ní ruský mužik nepřežije. – Nečekaná operace: Michaela Jílková skončila v nemocnici! Asi viděla ze záznamu Máte slovo. (AB)

Středa: Únor je passé. Přichází březen, za kamna vlezem. – Kmoníček českým velvyslancem v USA. Nuda! Nás zajímá, kdo nahradí Shapira. Bude to ta děsivá paní Ivana Trumpová? Mnohem více bychom uvítali její dceru. ♥♥♥ – Vědci rozkrývají dezinformace v pseudolékařské praxi: prodejci varují před fake parazity, kterých se však prý dá zbavit jejich drahými fake léky. Svět je falešný tak, že si občas připadám jako v Matrixu. Prosím odpojte mě! – Islámský stát poprvé otevřeně vyhrožuje Číně, mají téct potoky krve. Čína má 1,3 miliardy obyvatel, dospělý jedinec má cca 5 litrů krve. V případě, že by všichni Číňani byli dospělí, dělá to 6,5 miliardy litrů krve. Jo, to je slušný potok. – Druhá fáze EET započala. A život jde dál. Zatím. (JŽ)


Chcete podpořit HlídacíPes.org?

Udělejte to ZDE a získejte tak i unikátní publikaci ZE – MAN.


ČtvrtekŠvédská vláda schválila obnovení povinné vojenské služby. Začátkem příštího roku by měly narukovat čtyři tisíce mužů a žen. Důvodem jsou obavy z Ruska. V Rusku, stejně jako před dvaceti lety, narukují stovky medvědů a zvyšuje se spotřeba vodky. Prý z obav z Evropské unie. – Malajsie ruší bezvízový styk s KLDR, totalitní zemi čekají další sankce. Bezvízový styk s KLDR? To existuje? Zvýšení sankcí vůči KLDR? To jde? – Oligarcha trestá Doněck za znárodnění, pětině města vypnul telefon. Aneb šlohni něco a říkej tomu znárodnění, zní to líp. Ještě že jim nebyl odpojen internet. – Policisté i hasiči dostanou navíc 10 procent. To je taky nějaký bonus, který Andrej nechce a nemá jak doložit, tak ho raději někomu věnuje? (LM)

Pátek: Zpráva o tom, jak si polský europoslanec Korwin-Mikke dobíral ženské pokolení, obletěla svět. Mimo nižší inteligence žen také uvedl, že mezi stovkou nejlepších šachistů není ani jedna žena. Není tam ale ani sám Korwin-Mikke, jak smutné. Ovšem stálo by za výzkum taky to, zda prostě ženám nepřijdou šachy nudné a nepraktické a jestli na ně mají vůbec při záchraně světa čas. – Zdeněk Škromach má nový job. Začíná pracovat na poloviční úvazek pro Úřad práce, kam byl po neúspěšných volbách sám na chvíli registrován. Nezbývá než popřát, aby si v co nejbližší době vydělal na větší bazének. – Zeman a.k.a. Bojovník za pravdu. Za tu svou pravdu dokáže bojovat opravdu obstojně, vskutku g.e.n.t.l.e.m.a.n. Takže na tom zřejmě něco pravdy bude. (BAG)

Sobota: Polsko už nechce Donalda Tuska jako předsedu Evropské rady. Jaroslaw Kaczyński oznámil, že Varšava ho v dalším volebním období nepodpoří, protože prý porušuje základní pravidla Evropské unie. A co takhle základní pravidla demokracie? Svobodná média, nezávislé soudnictví… To je blbost co? – „Obama mi před volbami napíchl newyorskou kancelář,“ oznámil Trump. Ano, z Obamy se stal americký Havel. Obama zařídil odposlechy, Obama stojí za protestními akcemi proti Donaldu Trumpovi, Obama může za první i druhou světovou válku, Obama může za hladomor v Africkém rohu, Obama je černoch! – Peking je překvapený z toho, že jeho rozpočet letos poroste „jen“ o sedm procent, namísto dvouciferných čísel, na které byli zvyklí. Čína to totiž trošku přehnala se zbrojením, a tak teď musí zase krotit emoce. Ale ruku na srdce – mírumilovná Čína přeci musí držet silnou armádu. Co kdyby se náhodou Tchaj-wanci rozhodli obsadit opět pevninskou Čínu? Nebo kdyby se ti nevděčníci v Tibetu znovu opovážili nárokovat si samostatnost?! (ToP)

Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)