HoupacíOsel.cz: Co týden dal a vzal

Napsal/a Jakub Mikel 26. dubna 2015
FacebookTwitterPocketE-mail

Pravidelnost je slovo, které jednoznačně vystihuje dvě věci: zdravou funkci vašeho organismu a týdenní přehled událostí na studentském serveru Houpací Osel. Tou třetí věcí je doprovodný vtip z dílny Sorry.

  • Pondělí 20. 4.: Napodobit Ramba se pokusil student v Barceloně, když naběhl do školy s kuší, nožem a nutkavou touhou zlikvidovat pár svých učitelů starým dobrým způsobem. Myslím, že zde vidíme krásný příklad rozdílů mezi Starým kontinentem a Amerikou. Pozvedl by Američan vínaroh a pak skolil kuší nepřítele svého? Ne! Vypil by vanilkovou kolu a pak by toho cápka odkrouhl brokovnicí. – Není jasné, zda byl Hitler gentleman, avšak jako naprosto zřejmá se jeví skutečnost, že Zeman gentleman není. Leda by se jako gentleman definoval člověk, jenž pověřuje bezpáteřní individua hledáním neexistujících článků dokazujícího selhání mnoho let mrtvého novináře, aby následně při jejich nenalezení mohl zveřejnit jiné „pobuřující” statě, ideálně v den, kdy se připomíná památka úmrtí výše zmíněného novináře. – Kim Čong-un, o jehož velkoleposti a božskosti se odváží pochybovat snad jen James Franco, dokázal bezvěrcům, že nesmíme poslouchat cizí útoky, protože ty nás jen sráží na kolena. Musíme zatlačit slzy a jít dál. Třeba na nejvyšší horu v Koreji obuti pouze do polobotek.
  • Úterý 21. 4.: Jelikož se po pondělím vydání „kontroverzního” článku začal Ferdinand Peroutka obracet v hrobě, přišel upírobijec Van Ovčáček s kůlem do srdce nestvůry a zveřejnil na webových stránkách Hradu další článek. Akorát už ho všichni přestali brát vážně. – Kráčí-li po tomto slzavém údolí větší dobrodinec než Ježíš, tak jím nemůže být nikdo jiný, než Vladimír Vladimirovič. Při televizní besedě jej jedna smutná dáma dojala, když si postěžovala na despotického manžela, který jí nechce doma povolit  pejska. Vladimír vzal číši vína a přeměnil ji na pejska. Šťastná žena děkovala bohu (a hleděla při tom na ruského prezidenta). Manžel doma MUSÍ být skutečně šťastný. – U Vrchního soudu v Praze si Jan Polák vyslechl rozsudek 12 let v řetězech. Není černý, proto kuší (tedy po evropsku) před dvaceti lety zlikvidoval muže, jehož mrtvolu pak zabetonoval ve svém sklepě.
  • Středa 22. 4.: Tálibán je organizace gentlemanů. Svědčí o tom fakt, že předem nahlásili začátek jarní ofenzivy, aby nebyl jejich nepřítel nepříjemně překvapen. To je, panečku, přístup! – Sedmatřicetiletý Američan Lucas Hinch se rozhodl vyřešit problém se svým kompůjtrem po americku. Vzal prokletý přístroj na zahradu, vzal si pistoli a pak vzal počítači život. Vidíte? Pistole, ne kuše. Jak barbarské. – Hubbleův teleskop slaví 25 let. Za tu dobu, co jím vědci čučí na hvězdy, nám přinesl úžasné množství spořičů obrazovky.
  • Čtvrtek 23. 4.: V Chile vybuchla sopka Calbuco. Zapsala se tak na seznam sopek, jejichž jména dokážeme vyslovit. – Miloš Zeman poletí do  Moskvy uctít památku všech padlých vojáků, včetně „vlasovců“. S tímto krokem prezidenta rozhodně nesouhlasím, neboť podle mého Lennon nic dobrého nepřinesl. – „Muž se vydával za někoho jiného a zemřel. Policie neví, kým opravdu byl.” Pro nás je tohle titulek týdne. – Islamofobové tvrdí, že lidé studující humanitní obory jsou fašisté a největší zlo společnosti. V prekérní situaci se ocitli ve chvíli, kdy v čele Islámského státu stanul bývalý učitel fyziky. A teď, Konvičko raď. – Jedenáctiletý americký chlapec přišel do třídy s pistolí. Zbraň mu pak v hodině samovolně vystřelila. Útěchou mu budiž slova sexuologa Zvěřiny: „U chlapců v tomhle věku je to naprosto normální.” – Kupu srandy si užili ve čtvrtek internetoví trollové, když objevili na facebooku událost „Seminář Olgy Lounové pro umělce se syndromem vyhoření”. Vznikl boj o nejlepší a nejabsurdnější status. Trollové zakládali falešné účty, nejvýraznějším se stal nejspíše profil Jana Zemana, významného to komisaře a boje proti imperialismu. Lounová příspěvky mazala, a když pochopila, že to nemá cenu, tak smazala celou událost. Bylo to fajn odpoledne.
  • Pátek 24. 4.: Monika Babišová zapomněla proclít kabely, které si přivezla z Ameriky, Zeman přivezl kabely papeži Františkovi a kabely v Blance by chtěly vyměnit. To je svět, ve kterém žijeme. – Po průjezdu americké vojenské techniky se v naší malé zemičce rozhořela debata nad průjezdem ruských motorkářů. Noční vlci, kteří se ani trochu netají svými proputinskými postoji už teď vědí, že neprojdou Polskem. Naše vláda dala také jasně najevo, že cesta přes Českou republiku nebude procházka růžovou zahradou. Očekává se opět zvýšená aktivita Nevadila a jeho přátel Ruska. Upřímně nás tohle harašení zbraněmi docela přestává bavit. – Rusko při příležitosti oslav konce druhé světové války udělí rozsáhlou amnestii. Je to u nich taková tradice. Třeba chytnou vrahy Němcova, aby je mohli hned omilostnit. – Ministr školství Chládek odmítl průzkum společnosti Amnesty International o diskriminaci Romů v českém školském systému. Ten je totiž, podle Chládka, po Chládkových zásazích téměř dokonalý a cikáni se můžou učit jako všichni ostatní. Určitě je naprosto v pořádku, že většina cikánů, kteří mají ambice studovat, skončí v pomocných školách.
  • Sobota 25. 4.: Případ Petra Kramného, který předloni v létě v Egyptě zavraždil svou ženu a dceru, míří k soudu. Společná dovolená začala docela idylicky, ačkoliv, jak Kramný přiznává, začala to být časem docela otrava, nicméně odmítá jakoukoliv účast na vraždě. Mezi ním a jeho manželkou to jiskřilo a měli harmonický vztah, tvrdí. Podle vyšetřovatelů použil Kramný jako vražednou zbraň elektrický proud. Střídavý, střídavý, zkrátka elektrický proud. – Noční vlci vyrazili směrem na Berlín. Nic je prý nezastaví, údajně ani Polsko ne. Putin jim na cestu zamával šátečkem, a dokonce prý uronil slzu. Z Moskvy v následujícím okamžiku přišla zpráva, že vědci přišli s univerzálním lékem na rakovinu.

Text byl psán pro www.houpaciosel.cz.

Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)