HoupacíOsel.cz: Co týden dal a vzal

Napsal/a Jakub Mikel 5. dubna 2015
FacebookTwitterPocketE-mail

S patologickou pravidelností vám, milí čtenáři, HoupacíOsel.cz nabízí týdenní přehled událostí z domova i ze světa. Vše, co se stalo, mohlo se stát a nejspíše se již nikdy nebude opakovat, naleznete níže.

  • Pondělí 30. 3.: Jelikož pondělí bylo bohaté na mediálně poutavé události, vybrali jsme to nejdůležitější a přinesli vám referát v podobě článku, který naleznete zde. Shrnuje Adrianu Krnáčovou, vrácené cestovatelky i rady na zlepšení erekce. – Tuzemská média se dočkala, neboť dragouni dorazili na území České republiky. Pro čtenáře, diváky a posluchače tak skončilo období vlezlého referování o tom, kde zrovna konvoj zastavil, kolik Poláků si uvědomilo, jak vypadá moderní kavalerie, a kolik kilometrů zbývá k českým hranicím. Naopak začalo vlezlé referování o tom, co vojáci dělají, jak vypadají, kde je Waldo a kde je Vyvadil. – Naši východní sousedé měli starosti s prezidentem. Andrej Kiska cestoval za svou rodinou vládním speciálem a daňové poplatníky stála taková cesta v přepočtu 130 000 korun. Čehúni tentokrát slovenského vůdce v letadle nezlikvidovali, takže náš jediný zářez stále patři Štefánikovi. Znáte to, opakovaný vtip…
  • Úterý 31. 3.: Vzpomínáte si na Costu Concordii? Italská bárka se před třemi lety odchýlila z kurzu a najela na útes. Docela dost za to mohla společnost, která najala na pozici kapitána člověka, který se jmenuje Schettino. Po třech letech se ukázalo, že loď převážela kromě naprostého šílence na můstku i kokain patřící kalábrijské mafii. Madonna Mia! – Švýcaři si, nespokojeni se svou dosavadní hymnou, budou vybírat novou. Podle kritiků je současná hymna směsicí předpovědi počasí a náboženského chvalozpěvu (což mimochodem skutečně je), takže nastal čas na razantní změnu. Hymna by měla reflektovat hodnoty obsažené ve švýcarské ústavě a lidové nátuře. Takže asi něco o hodinkách, bankách a žití z židovských pokladů. – Ačkoliv je slovenská hymna předpovědí počasí, Slováci si ji měnit nebudou. – Japonci vypustili na vodu největší válečnou loď na světě. Vypadá jako letadlová, voní jako letadlová, ale slouží jako parkoviště vrtulníků. Japonská ústava totiž zakazuje, aby se pořizovaly útočné zbraně sloužící k napadení jiného státu, takže armáda může disponovat pouze obrannými systémy. To kdyby náhodou opět chtěli podnikat zájezdy na Hawai.
  • Středa 1. 4.: Aprííl. Každý se snažil být vtipný, takže jsme byli zaplaveni vlnou trapnosti. My jsme vtipní pořád, tudíž pro naše čtenáře to byl den jako každý jiný. – Mladá fronta DNES přišla s geniálním aprílem, když si zahrála na Blesk a nechala na titulní straně vyjít článek s titulkem „Romská herecká hvězda neplatí za byt”. Bohužel se ukázalo, že to mysleli smrtelně vážně. Ba co víc, dokonce se v redakci uvažovalo, že by článek použili na otvírák čísla. Taková zpráva je totiž důležitější než to, že se pražská primátorka Krnda „překlikla”. – Zemřela nejstarší žena světa. Stará rašple údajně  hodně spala a baštila suši. Podle zpráv usnula a už se neprobudila. Jestli měla i sushi, nevíme. – Ruská média naletěla na vtípek eurowebu EUObserver, podle kterého Francie prodala dvě letadlové lodě Bruselu, a ne ruskému impériu. Lodě nové euroarmády měly kotvit v europřístavu v Lucembursku. V tom Lucembursku, které nemá moře. Úroveň ruských novinářů se tím dostala na úroveň MF DNES, gratulujeme. – Americký konvoj opustil republiku. My jsme si zatleskali jako v americké rodinné komedii a život jde dál.
  • Čtvrtek 2. 4.: Václav Klaus, postavička, jež nás bavila na Hradě před současným prezidentem, se domáhá vyšetření případné korupce kolem amnestie, kterou vyhlásila, aby na ni dějiny a internetoví diskutéři nezapomněli. Klausovi je jasné, že ke zločinu došlo v každém případě. Buď se jedná o korupci, nebo v horším případě o realitu, ve které někdo zpochybňuje nezpochybnitelné…Václava Klause. – Andrej Babiš byl na horách, protože se mu nechtělo poslouchat ožralého Kalouska. Jelikož se Kalousek nedá poslouchat ani střízlivý, považujeme takovou výmluvu za špatnou a budeme žádat omluvenku od lékaře. – Dvojice žen plánovala v jůesej sérii atentátů pomocí plynových bomb a papiňáků. Tleskám, bombička hezká, ale když nevíš, co k ní…
  • Pátek 3. 4.: V budovách pražského Národního muzea je otevřena série výstav nazvaných Smrt. Pokud trpíte nedostatkem pozitivní energie a nemáte čas na HIV, tak si troufáme tvrdit, že návštěva Smrti bude vítanou kratochvílí. – Na serveru Novinky.cz se objevil článek s titulkem „Brazilští hasiči zvládli rozsáhlý požár skladu paliv a lubrikantů”. Článek obsahuje několik fotek hořících budov, krátké popisky a obrovskou dávku zklamání. – V Alabamě se narodilo dítě bez nosu. Příbuzní jsou ochuzení o infantilní hru s krádeží nosu a konspirátoři si balí zavazadla do Bradavic. – Jako velký milovník současného umění se ukázal kastelán valtického zámku, když si udělal fatru z obrazů v hodnotě 4,6 milionů korun. Pokud to mělo překonat bohémství Vlka z Wall Street, dáváme panu kastelánovi 10/10 warhoulů.
  • Sobota 4. 4.: Fidel Castro se ukázal na veřejnosti. Rozptýlil tak spekulace o své smrti a na čas zřejmě opět pohřbil zlepšující se vztahy mezi USA a Kubou. Já jsem taky Kuba. – Nová studie tvrdí, že kolem roku 2070 bude na světě více muslimů než křesťanů. Celou studii bych shrnul slovy věštkyně Jolandy: „Tady vidím, ty karty…” – V Donbasu se opět střílí a obě strany se obviňují. Snad nikdo nevěřil, že tam bude opravdu klid, nebo ano?

Text byl psán pro www.houpaciosel.cz.

Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)