HoupacíOsel.cz: Co týden dal a vzal

Napsal/a Jakub Mikel 27. září 2015
FacebookTwitterPocketE-mail

Den střídá den, na Hradě vlají červené trenky a uprchlíci dál proudí do internetových diskuzí. Právě proto vznikl Houpací Osel, aby oddělil zrno od plev. To nejdůležitější najdete v přehledu novinářského mládí. Vtip dodal časopis Sorry.

  • Pondělí 21. 9.: Jeden ze známých politických vězňů současného režimu lobbista Janoušek půjde na operaci. Ve vězení se mu totiž motá hlava a po sprchování ho často trápí pálení v oblasti hýždí. Inu, absťák je sviňa. – Konzervativní větev katolické církve projevuje čím dál častěji rozladění z konání jejich hlavouna, rock star papeže Františka. Jeho liberální postoje umožnily konzervativcům jej nenávidět, ale také to říkat nahlas, a to by dříve neprošlo. My Fandovi držíme palce, protože právě on společnost sjednocuje, na rozdíl třeba od Zemana, který o tom jen kafrá. – Václav Klaus se po dlouhých měsících začal opět objevovat v médiích. Jako mnozí další všeználkové (Houpacího Osla nevyjímaje) se chopil aktuálního tématu imigrace. Podle Klause je EU na prd a má o ni dokonce obavy. Takže v zásadě to, co se dočteme na Protiproudu, akorát bez židů. – Syriza opět vyhrála volby v Řecku. Podle volebních průzkumů by hnutí ANO vyhrálo volby u nás. Jak vidno, všude je to stejné. – Moderní levicový politik a hejtman Hašek zhodnotil akci Ztohoven a označil tuto skupinku za hovada. Hašek je znám tím, že má v mozku zvětšenou oblast pro nenávist a stupidní názory, a tato dysfunkce se projevuje odmítáním omluv odsunutým Němcům, přisunutým uprchlíkům a hlavně nedostatkem vlasů. – Cameron si užil za studií s prasetem. Prý. Nicméně, pro Brity je strašně supr vědět, že jejich princezna je v bezpečí.

 

  • Úterý 22. 9.: Třetina rodičů se prý spoléhá, že se o ně děti postarají, až budou staří a nemohoucí. Většinou se paradoxně jedná o ty samé lidi, kteří své rodiče poslali do domova důchodců. – Kvůli Trenkygate by měl skončit šéf Zemanovy ochranky. Jeho fatální selhání stálo hlavu státu nemálo obav, ba co víc, nejspíše se jednalo pouze o nastrčeného agenta z fašizující se pražské kavárny. Zároveň se nepodařilo stále zjistit, co je ona pověstná pražská kavárna a zdá má co do činění s imperialistickými zvědy, kteří se u nás honili v padesátkách. Jelikož ji pojmenoval bývalý redaktor komunistických Haló novin, jeví se nám tato teorie jako silně pravděpodobná. – Kleslová končí jako místopředsedkyně ANO, ostatní funkce si nechává. Nechápeme, že po kauze s Peroutkou ještě vůbec nějaké funkce zastávala, natož že po této kauze není vyhoštěna do Sudet na samotku. Možným vodítkem je pro nás existence Krndy.

 

  • Středa 23. 9: Právo přineslo informace, že, světe div se, Mynář nejspíš nezískal bezpečnostní prověrku od Národního bezpečnostního úřadu. To je docela na prd, ale zároveň je nám jasné, že on už to nějak doklepe i bez ní. – Média reagují na kvóty. U nás se bavíme tím, že Chovanec frčel jednat do Bruselu bez elementární znalosti angličtiny, Slováci blekotají něco o vlastizradě a Němci to prostě berou tak, jak to je. Asi jinej gang. – Slovenský premiér Fico pozvedl hornouherský prapor a vyrazil do bitvy s celou Evropskou unií. Zažaluje prý, kohokolvek môže, a bude proti tým prisťahovalcom bojovat ako Jánošík. Kdyžtak mu pomůže Putin. Ten by se islámu netknul. – Putin otevřel v Moskvě největší mešitu v Evropě. – Chodec šel na červenou a přejelo ho auto. Zda za to můžou imigranti, cikáni, USA, židé nebo vrozený defekt zjišťujeme. – Rusko staví u hranic s Ukrajinou další základnu. Mezitím posílá další vojáky do Sýrie, aby válčili proti džihádistům. Jako, nic proti, boj proti IS je super, ale kde na to berou prachy, to bych fakt rád věděl. – František navštívil Bílý dům. Ten samý Bílý dům, kde šéfuje černoch a kde nedávno vlála duhová vlajka. 21. století…konečně?

 

  • Čtvrtek 24. 9.: Zeman zná výsledky Mynářovy prověrky už týdny, tvrdí MF DNES a Lidovky. Slovy Miloše Zemana „No a?“ – Chovanec tvrdí, že nemůže držet za nohu Syřana, který tu nechce být. To po něm nikdo nechce. Zatím by stačilo, kdyby dokázal odsoudit šibenice na demonstraci. – Rusové hledají Anastazii. Zkoumají DNA posledního cara a doufají, že by se jim mohlo podařit nalézt případné potomky. A na české selské děti sbíráme víčka. Kde je Rasputin, když ho člověk potřebuje? – Přes 700 muslimů bylo ušlapáno na pouti do Mekky. Ty komentáře pod články fakt číst nechcete. – Češi jsou pátí nejtlustší v Evropě. Každá druhá žena má nadváhu. Nejtlustší jsou Andořané. Chce to hubnout. Máte prach? Prach? Prach máte?

 

  • Pátek 25. 9.: Hradní komentátor Ovčáček uvedl, že trenky, které slavnostně zavlály na Pražském hradě, způsobily škodu sto tisíc korun. Pakatel, tím si v kavárně podpalujeme doutníky ke kafi. Raději nevěšte trenky na střechu. – Britská důchodkyně vypěstovala na parapetu ananas. Zpráva pohnula světovou grower populací a otisklo ji několik světových deníků. Blahopřejeme. – Třetinu dětí v ČR trápí nadváha a obezita. Děti mají málo pohybu a minimálně každé čtvrté sedí alespoň dvě hodiny denně u počítače. Kompjůtrem ozáření redaktoři Houpacího Osla, společně s rodiči, českým dětem závidějí. – Studenti speciální pedagogiky Univerzity Jana Amose Komenského se bouří. Jejich obor nezískal akreditaci, ale oni mají právo dostudovat. Chceme speciální pedagogy v ČR? Která firma je zaměstná?

 

  • Sobota 26. 9.: Francie zaútočila na jednotky Islámského státu v Sýrii. Reaguje tak na vývoz ruské demokracie. Krachující Kreml dodává Asadovu režimu stíhací letadla, bezpilotní stroje, tanky a vrtulníky. V zemi údajně působí také zhruba 1700 ruských „specialistů“ – domníváme se, že zmrzlinu neprodávají. – Krejčíř ohlásil útěk z vězení. V jeho cele v Jihoafrické republice našli pistoli, nůž a deset mobilních telefonů. K budování a obraně vlasti vždy připraven. – Novinky.cz zjistily, že „prošetřovatelé na úřadech nemají do čeho píchnout. Nikdo nechce udávat“. To  je nám líto. Nově zřízený post na ministerstvech a krajských úřadech má za úkol shromažďovat i anonymní udání na státní zaměstnance, včetně ministrů a jejich náměstků. Na ministerstvech financí, obrany, zemědělství, kultury, dopravy, spravedlnosti, průmyslu a obchodu či životního prostředí byli prošetřovatelé zatím bez ­práce. Náš národ zabředává do kulturní diskontinuity.
Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)