HoupacíOsel.cz: Ploty kam se podíváš

Napsal/a Redakce Houpaciosel.cz 7. února 2016
FacebookTwitterPocketE-mail

Ostře satirický přehled týdne ze studentské žurnalistické dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem doprovodil časopis Sorry.

  • Pondělí: Do Česka dorazila chřipka. Hodně smrkáme, válíme se doma a obecně nám je na umření. A přesně proto Bůh vymyslel ženu, horký čaj a sportovní kanály. – Stovky slovenských zdravotních sester plánují výpovědi, nelíbí se jim například systém odměňování. V České republice očekáváme příliv imigrantek z východu.Čeští archeologové nalezli v Egyptě moooc starý člun. Jelikož je nepojízdný a oni ho neumí opravit, dokázali tak, že humanitní obory jsou k ničemu a je potřeba co nejvíc promovaných inženýrů. Děcka z neziskovek do továren!! – Kuchař nejlepší restaurace na světě se zastřelil. Udělal to, co měl udělat Jiřík v pohádce o Zlatovlásce, když ochutnal zakázaný pokrm. (JM)
  • Úterý: Loni rekordně přibylo nakažených lidí virem HIV. Údajně nejvíce je jich mezi homosexuály. Boží trest? Pane Hájku? – Pětice Čechů byla údajně propuštěna výměnou za Fajáda. Hodnota průměrného Čecha je tak pětina jednoho Libanonce. Za tohle jsme klíčema necinkali. – Brazílie radí těhotným ženám, aby se vyhnuly olympiádě kvůli viru zika. Konečně tak bude ze sportu ta pravá macho zábava. Už jen vyhnat tyhle kreatůry z kaváren. – Čínská společnost se připravuje na nový rok. Bude to rok Opice. Čeští rasisté jej tak díky přílivu uprchlíků pojmenovali stejně. (JM)
  • Středa: Irák se nechal inspirovat maďarským stavitelským umem a rozhodl se po jeho vzoru zbudovat sto kilometrů dlouhý plot. Zabrání v útoku extrémistů. Navazujíc na tuto logiku: proč neohraničíme IS? – Impuls zůstává nejposlouchanější stanicí v ČR. Babiš bouchnul šáňo. – Trump prohrál v Iowě. Asi špatná konstelace hvězd. – Ruské děti mají pěkný nový večerníček. Krátké animované klipy, ve kterých hraje sám Putin, prezentují, jak se ruský prezident vypořádává s korupčníky. Je velmi nápaditý. Nechává je třeba roztrhat psy, ustřelit jim hlavu jeřábem, nebo přejet autobusem. Po tom se musí spát jedna báseň. Zlatý Krteček… (ToP)
  • Čtvrtek: Strážníci ve středu večer v centru Prahy museli odvézt na záchytku opilého muže, který strážníky osočoval z upálení Jana Husa. Jeho kroky navíc vede Bůh a doklady jsou přežitek. No tak se mladej Stropnický trochu napil, to je toho. – Řecko ochromila generální stávka. Stávkovali i novináři. To jen na Oslu pro vás makáme od nevidím do nevidím a vy si toho nevážite!!! – Čtěte nás, prosím, máme vás rádi. – Bašár Assad a jeho kluci ušatí obklíčili Aleppo. Ruské nálety drtí obránce a vyhnali desetitisíce lidí z domovů. Jen tak dál! – A jo, Aleppo ovládá opoziční armáda. Islámský stát je kousek dál. Nevadí, všechno postupně. Opozici, Kurdy, další část opozice, možná Turky a do pěti let se dostane na řadu i IS. (JM)
  • Pátek: Maminka poslala svého syna pro bráchu do mateřské školky. Po cestě zřejmě uhnul z kurzu a našli ho později ležet se třemi promile před mateřskou školkou. Respekt. – Tip na víkend: zajděte si na houby. Prý rostou. – V Japonsku bouchla sopka. Kousek od ní se nachází jaderná elektrárna. Kluci japonští vědí, kde je stavět. Že by Fukušima 2.0? – Zeman a Babiš se stále bijí o první příčku stupně popularity u Čechů. Smutné. (ToP)
  • Víkend: Víkend přinesl českou národní hrdost a ve velkých městech demonstrace proti islámu, imigraci, EU a kdo ví proti čemu ještě. Část veřejnosti nepřímo schvaluje akt násilníků, kteří hodili zápalnou láhev do sociálního centra Klinika. Jiní zase podporují pokus demonstrantů vniknout do dodávky ČRo a přihlížející policisty. Ale jinak se tu máme hezky. – V Tunisku roste na hranici s Libyí plot. Jdou ovšem proti módním trendům, není proti uprchlíkům, ale proti radikálům. „Poslouchej, Achmede, oni tu proti nám postavili plot!“ „To je ale hrůza. Chlapi, doneste trhavinu!“ – Karneval v Kolíně nad Rýnem přináší dlouho očekávané výsledky. Dvaadvacet sexuálních útoků, z toho jedno znásilnění. Policie zvýšený počet nahlášení připisuje větší ochotě ze strany napadených. Konspirátoři, máte práci. (MK)
Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)