HoupacíOsel.cz – Co týden dal a vzal

Napsal/a Jakub Mikel 21. června 2015
FacebookTwitterPocketE-mail

Sluníčko tento týden mnoho nesvítilo, což rmoutí nejen Zdeňka Škromacha, ale i nás. Na internetu se každý vyjadřuje k uprchlíkům, najednou máme národ plný historiků a politiků, Tomio točí vlogy jak o dušu. Pravidelný nášup od Houpacího osla a Sorry je tu.

  • Pondělí 15. 6.: Když zrovna vylezlo sluníčko a lidé se šli očváchnout, narazili plavci v Otrokovicích na kolegu, který plaval hlavou dolů. Když na místo přijeli odborníci z řad místní policie, místo činu zabezpečili, aby se nadšenci mohli dál koupat. Odvedli profesionální práci. Teda, zapomněli mrtvolu vytáhnout z vody, ale jinak super výkon. – Britský bloger si vymyslel bitvu mezi IS a milicemi. Jeho twít se šířil jako mor a záhy se členové milic chlubili tím, že brzy dosáhnou velkolepého vítězství a že nepřítel zbaběle prchá. Vytrollený Vyvadil super, ale tohle je majstrštyk. – V Moskvě bude stát mohutná socha velkolepého Vladimíra. Tedy, zatím ne toho bývalého kágébáka, ale Vladimíra I., prvního pokřtěného ruského cara. Pikantní je, že Vladimír přijal křest na Krymu, tehdy ještě byzantském. Opět se tím rozvířily vody mezi Ruskem a Ukrajinou, protože každý stát si Vladimíra nárokuje z trochu jiných důvodů. Přitom za jeho života žádné Rusko ani Ukrajina neexistovaly. Rozkládala se tam totiž Ukrajinská Rus. – Arabové zakázali módní přehlídky. Většinou na nich totiž vystupují jen muži, protože ženy stejně musejí být zahalené. Nicméně, zájem o módu v Saúdské Arábii stále roste, hlavně mezi ženami. Oblíbené jsou kabelky, sluneční brýle a všelijaká taková ta prádélka, která ukrývají pod tradiční abájou. Možná další téma pro Konvičkův sexuologický výzkum.
  • Úterý 16. 6.: Zemětřesení v Nepálu posunulo Mount Everest o tři centimetry jihozápadně. Láska i hory přenáší. – Láska může vyvolat zemětřesení. Brno zažilo mnoho lásky. Dva mladí a nevybouření jedinci souložili na dětském hřišti, což mírně pobouřilo ostatní děti… respektive jejich rodiče. Aby toho nebylo málo, další pár si projevoval orální náklonnost na nádraží. A zapíjel to krabicovým vínem. – Francouzská ministryně životního prostředí vyzvala Francouze, aby přestali jíst Nutellu. Zda to má co dělat s antiimigrační náladou, zjišťujeme. – Soud v Egyptě potvrdil trest smrti bývalému prezidentovi Muhammadu Mursímu. A pro jistotu přidal doživotí. – Experti se vyjádřili pro různá média o tom, jaký osud predikují nové straně Tomia Okamury. Nic moc. – Premiér na webu kondoloval rodině dramatika Topola stejnou kondolencí, kterou poslal pozůstalým Vaculíka. Stejný nadpis, stejné věty, identické jméno… kondolence prostě není pozvání na FarmVille. – Obama si udělal v Bílém domě párty za vlastní náklady. Komentátoři z Novinek se mohli zbláznit. Se mu to slaví, když rozpoutal všechny války na světě!!!
  • Středa 17. 6.: Ačkoliv to není možné, KLDR hlásí nejhorší sucha za posledních sto let. Kim se nechal slyšet, že za tohle nechá počasí popravit. – Putin otevřel v Rusku Disneyland. Pokud byste však hledali nejrůznější animované postavičky, čekalo by vás zklamání. Ruské děti nejsou zvědavé na nějaké buzeranty převlečené za myši ve fraku, a tak je čekají prolézačky z ostnatého drátu, střelba granátometem na figuríny Pussy Riot a hraní si s buzeranty v maskáčích. – V Česku není MERS, což nevadí, protože nám sem stejně fašisti z EU nacpou nakažené imigranty. – Maďaři plánují postavit na hranici se Srbskem čtyřmetrovou zeď jako bariéru proti přílivu uprchlíků. Humánní řešení krize. – Rada ČT zamítla garanci živých přenosů hradního Ovčího Mluvčáčka. Ten se urazil a nechal se slyšet, že za trest nám neukáže Peroutkův článek s Hitlerem. – Poslanec Šnicl… tedy Šincl tvrdí, že jej Andrej Babiš zastrašoval. Andrej Babiš tvrdí, že ne. Estébácké metody prý nepoužívá… už od revoluce.
  • Čtvrtek 18. 6.: Odborníci nad Krušnými horami naměřili radioaktivitu. Chemtrail? Jen pár dní po schůzce Bildelbergu?! Náhoda?! – Francouzi se stále ještě nevzpamatovali z porážky u Waterloo. Na výročí bitvy poslali jen velvyslance v Belgii. Ten byl však z oslav nakonec vyloučen, protože se všem přítomným stranám vzdával. – Brno hostí sraz komplexů na kolech. Ne, nepřijel Konvička na kryplkáře, ale účastníci Diamond race. Bouráky, holky a závistivé pohledy lůzy na bouráky a holky. – Běloch vystřílel černošský kostel v Charlestonu. V USA tím opět vyvolal debatu o držení zbraní. Debata, jak velí tradice, bude probíhat do další střelby, která vyvolá debatu o držení zbraní. A tak pořád dokola. – Podle premiéra Sobotky nepřijme ČR kvóty na uprchlíky z jiných zemí. Zřejmě se tedy opevníme v té naší slovanské vlasti a budeme dělat, že tu nejsme?
  • Pátek 19. 6.: Volby v Dánsku vyhrála pravicová populistická strana. Ve Francii posiluje Le Penová. U nás pobíhají Konvičkové a Okamura. Já nevím, školy nemám, ale tohle smrdí průšvihem. – KLDR sice trápí sucha, která nejspíše skosí poslední zbytky místních domorodců, ale to nevadí, protože jejich vědci objevili lék na AIDS, MERS nebo třeba ebolu. Někomu by se mohlo zdát, že je to jen pokus vyměnit nějaké šméčko za potravinovou pomoc, ale někdo se může plést. – Pedofil přes facebook oslovil dvě stovky dětí. Chtěl po nich nahé fotky. Respektive, nějaké jiné, než na facebooku normálně vystavují. – Střelec z Charlestonu chtěl svým činem vyvolat rasovou válku. Údajně totiž černí ovládají svět a my se musíme bránit (my znamená: bílí a heterosexuální lidé). Že se jednalo o magora, bylo jasné už na začátku, ale že až takového? A kde jsou teda ti židé, kteří vládnou světu? Samé ocásky.
  • Sobota 20. 6.: Velký pátek bude nejspíše svátek. Jediný, kdo stojí proti, jsou komunisté, kterým pořád něco vadí, ale už nikoho nezajímají, přestože mají v řadách předního českého intelektuála Ransdorfa. Další den, který může rodina strávit pohromadě. U televize. – Řidič v Rakousku úmyslně najel do lidí. Tři zabil. Takže ani Rakušáky bych k nám raději nepouštěl. Jeden nikdy neví. – Nová čínská droga nahrazuje kokain. Přináší super stavy… paranoiu, úzkost a sebevražedné tendence. U nás se tomu říká puberta. – V Bratislavě se sešli odpůrci imigrace. Šest tisíc slušných občanů se postavilo plánům EU. Slušní občané patří mezi známé české a slovenské nácky.
Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)