HoupacíOsel.cz: Co týden dal a vzal

Napsal/a Jakub Mikel 31. května 2015
FacebookTwitterPocketE-mail

Víte, jaký by byl týden bez našeho přehledu? Velice všední a fádní. Naštěstí je tu týdenní oslí přehled doprovázený vtípkem z časopisu Sorry.

  • Pondělí 25. 5.: Španělský vědec přišel s teorií o tom, že mimozemšťané jsou velcí jako medvěd grizzly. Jejich velikost se odvíjí z dostupnosti zdrojů na domovské planetě. Vědecká obec je pobouřena takovými výpočty a nesmysly. Podle jejich odhadů nejsou emzáci větší než osel. Jediný zdokumentovaný emzák totiž velikost osla dosahuje. Alespoň duševně.  Občas čteme i magazíny. V jednom jsme narazili na článek s titulkem „Jak správně grilovat? Do masa nepíchejte, radí Pohlreich,” což v nás zanechalo pořádný zmatek. Největší zásah obdržela oblast mozku, která má pod správou sexualitu a zároveň si pamatuje datum 16. ledna 1969.  Turkmenský prezident si nechal postavit zlatou sochu. Prý to bylo vroucí přání jeho lidu. Stojí na 21 metrů vysokém mramorovém podstavci a znázorňuje Gurbanguli Berdymuhamedova (to je jméno toho prezidenta) sedícího na koni. Představme si zlatého Miloše na Vítkově. Ještě, že tady máme agenty CIA, kteří by rozdali červené karty, aby se nic takového nestalo. Zatím.  Že za vše mohou internety, dokázal muž na Plzeňsku, když zabodl nůž do zad nebohé knihovnice. Jelikož jsou internety v knihovně zadarmo, chodí se tam různý bezďácký póvl vzdělávat, a kazí tak dobrý dojem z naší evropské civilizace.  Polským prezidentem se stal euroskeptik. Václav Klaus to bohužel není. Takovou odvetu za Těšínsko si nezaslouží.
  • Úterý 26. 5.: O pozdvižení se v moravské parodii na Prahu (čti Brno) postarala mula. Toto ušlechtilé zvíře, toliko podobné vznešenému oslu, si vyšlo na procházku a bylo velice nevybíravým způsobem zpacifikováno fašistickým městskými strážníky. Hanba!  Krejčíř, toho času kynoucí někde ve staré věznici na kopečku v Africe, se pochlubil, že do cely dostane vychlazenou kolu, kdykoliv si o ni řekne. Super pocit. Znám ještě jeden lepší. Být na svobodě.  Na ženských problémech rýžuje vláda v Austrálii. Tampony a vložky jsou totiž jediné hygienické potřeby, na které se vztahuje DPH. Proti současnému systému se ohradila skupina žen z nějakého hnutí. Zkratka zněla nějak jako PMS.  Hlasování o nedůvěře vládě skončilo neúspěchem. Ačkoliv se opozice snažila, co jí síly stačily, nezískala dost hlasů. Komunisté, kteří brojí proti kapitalismu, se prostě nemohli na chvíli postavit proti vládě, ve které sedí jeden z největších kapitalistů v zemi.
  • Středa 27. 5.: Se suprovní reklamou přišel Jihomoravský kraj. Skupinka epileptiků různých věkových kategorií si užívá záchvat na nejhezčejších místech jižní Moravy, k čemuž jim hraje písnička jak z reklamy na Provident. Po vlně nechápavých komentářů na Facebooku i vedení kraje v čele s Haškem (milovníkem Sudeťáků) přiznalo, že se reklama moc nepovedla.  Majitel obchodu, který dostal pokutu za zveřejnění fotky zloděje, se dočkal zastání od soudů. Ty nenalezly důvod, proč by to neměl dělat. Jelikož se pachatel dopustil trestného činu, musel předpokládat, že se tím dostává tak trochu mimo společnost. Selský rozum přeci jen občas vítězí.  Šéf Lidovců Pavel Bělobrádek by rád viděl Milouše Jakeše před soudem. Podle Bělobrádka patří tento komunistický pohlavár spolu s dalšími funkcionáři za mříže, neboť se dopustil zločinů proti lidskosti. Ano, minimálně Jakešův projev na Červeném hrádku lze skutečně považovat za zločin proti lidskosti.  Došlo ke korupční kauze kolem FIFA. Není se čemu divit, jako počítačová hra to už pár let není žádný zázrak.  Islanďané již nesmějí beztrestně vraždit Basky. Zákon pocházející ze začátku 17. století v tichosti zrušila vláda tohoto ostrovní fašistického státu, ačkoliv podle současného trendu a názorů by takový zákon rušit neměla, naopak by ho měla rozšířit na všechny cizince a ještě rozdat lidu zbraně. Kde to žijeme?
  • Čtvrtek 28. 5: V MF DNES vyšel článek o tom, že ministr školství se chová ošklivě ke svým podřízeným, a vedle něj článek o tom, že chce po ministru financí a majiteli MF DNES 5 miliard korun navíc pro svůj resort. Večer už se ohlašovala jeho rezignace. Více čtěte zde.  Baťův letoun se vrátil do Česka. Bez Bati.  Vladimír Putin se rozhodl, že smrt ruských vojáků v Donbasu je státní tajemství, takže po tom nikomu nic není. A vůbec, Vláďa se nebude s těma fašistama z Majdanu vůbec bavit, protože jsou to fašisti a vůbec.  Italský soud rozhodl, že bývalý premiér Silvio Berlusconi neměl ponětí, že ta prostitutka, kterou si objednal, byla nezletilá. Jo, a ta částka taky nesouhlasí.  A ještě jedna zpráva z Ruska. Tamější ministerstvo obrany by chtělo pro děti od patnácti let zavést povinnou vojnu a cvičení boje zblízka a střelbu a kdo ví, co ještě. Vážně je Rusko pořád ten pacifistický stát, který nechce válku?  Skupina rektorů vysokých škol, které si pozval na kafe a cigárko Miloš Zeman, přišla, neviděla a odešla. Na pozvánce totiž stálo, že jim prezident ukáže něco, co ještě neviděli. Ne, nenašel Peroutkův článek, slíbil jim dokumenty proti nejmenovaným profesorům. Ty nakonec nedoložil a jen si stál za svým, že profesuru neudělí. Nuda.
  • Pátek 29. 5.: Neverland je na prodej. Ranč, kam si jezdil Michael Jackson odpočinout s dětmi, vyjde v přepočtu na 2,5 miliardy korun, což je docela lidová cena. Kromě nádherného sídla je v ceně i kýbl s tělesnými tekutinami mistra.  Soudkyně Králová rozhodla v kauze Nagygate ve prospěch současné manželky Petra Nečase. Jaké z toho plyne ponaučení? Pokud chcete sundat nějakou krávu, kontrarozvědka je vám vždy k službám.  Na ministra spravedlnosti Pelikána střílel důchodce poplašnou pistolí. Dědovi asi nesecvaklo, že Pelikán je jméno a pistole je poplašná. Hipstr ministr stále živ a zdráv.  Itala slovinského původu, který poslal obálku s jedem ministru financí Andreji Babišovi, obžalovala slovinská prokuratura ze tří trestných činů. Za takové hanebné diverzní akce by měl rovnou nakvačit do vodňanské kafilérky.  Rusové přišli s dokumentem, který uvádí události ze srpna 68 na pravou míru. Zdejší fašisté se chystali rozvrátit republiku a po osvoboditelích stříleli z kulometů. Historie umí být neskutečně ohebná.  Washington vyškrtl Kubu se seznamu teroristů. Jsem jim moc vděčný, bylo načase.  Rusko vydalo seznam evropských politiků, kteří mají zakázaný vstup na mrazivou půdu federace. Jsou mezi nimi i někteří Češi. Například Šláfemberk, jehož Česká televize, kterou si dělí s Kalouskem, je otevřeně protiruská. Dobře mu tak, dědkovi.  V Olomouci došlo ke střetu kultur. Plísňová kultura IVČRN se střetla s několika arabskými studenty. Články o incidentu zaplnili sítě. Konvička samou radostí teče a dává si oraz od pseudovtipného komentování stránek Hate Free.
  • Sobota 30. 5.: ODS představila nové logo. Z ptáka se stala neurčitá šipka, a jediná pravicová strana v ČR se tak opět nikam neposunula.  Norsko krade naše děti. Podobná hesla se nesla pochodem na podporu paní Michalákové, které fašisté z Norska ukradli děti. Tamní fašistická organizace Barnevern si totiž libuje ve fašistických hrátkách a krade děti, které pak arizuje a vychovává z nich Brejviky a jiné chuligány.  Čínští řidiči škodí sobě i svému okolí. Vyplývá to ze statistik. Ročně na čínských silnicích zemře kolem 200 000 lidí. A to není málo, přátelé. Podle lidových filozofů a internetových komentátorů představuje takový počet úmrtí pouze marginální číslici, protože těch žluťáků je tam stejně víc než dost. Humanismus v praxi.
Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)