HoupacíOsel.cz: Černoušek na Kinder čokoládě, krušné časy Martina Konvičky a epizeuxis

Napsal/a Redakce Houpaciosel.cz 29. května 2016
FacebookTwitterPocketE-mail

Ostře satirický přehled týdne ze studentské žurnalistické dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem doprovodil časopis Sorry.

  • Pondělí: TOP 09 v předvolební kampani zvolila slogan „Silou rozumu!“ a cílí na přemýšlivé voliče. Pokud je pro rozumné jedinou volbou TOP 09, tak nebudou rozumní volit nikoho, a to je nerozumné. Politické paradoxy do každé domácnosti! – Skupina poslanců v čele s Jeronýmem Tejcem (ČSSD) chce předložit návrh na změnu hranice trestní odpovědnosti za vraždu a terorismus na 13 let. Páni, nás v tomhle věku zajímal jen obsah Bravíčka a nový díl Pokémonů. – V rakouských prezidentských volbách zvítězil po sečtení korespondenčních hlasů Alexander Van der Bellen. Čeští konspirátoři začali prozkoumávat ten výmysl „korespondenčních hlasů“ coby žido-iluminátské praktiky Amerikou placeného Bruselu. – Novozélandský výzkum poukázal na vysoké užívání násilí ve stavebnicích LEGO. Zbraně obsahuje téměř každá třetí stavebnice. S takovouhle brzo budeme dělat studie i na klacky, které připomínají pušky. (MK)
  • Úterý: Poslanci odmítli u trestání právnických osob úpravy Senátu. Ondráčkův náhubek pro média však nadále zůstává. To je holt už takový nový trend. – Erdogan chce zrušit migrační dohodu, pokud jim EU nezruší víza. Jean-Claude Juncker, předseda Evropské komise, však prozatím víza pro Turky zrušit nechce. – Čínský režim odstraňuje z kostelů přes tisíc křížů. Bojí se nebezpečí, které náboženství pro komunistický režim představuje. Prý existují vazby mezi čínskými a zahraničními křesťany. To je přece nemyslitelné! – Do Děčína zavítal migrant z Německa. Tak dlouho na něj Martin Konvička čekal a konečně je tady! Policisté mu však nenechali moc času na rozšíření poplašné zprávy a zverbování domobrany. Migranta šoupli zpátky za hranici. Chudák Konvička, všechno se mu teď sype pod rukama… (ToP)
  • Středa: Zeman na Žofínském fóru uvedl, že politici se nesmí chovat jako moralisté a kazatelé. Zrovna od něj to zní dost pokrytecky. – Babiš po středečním hlasování, kdy jeho straničtí kolegové potopili protikuřácký zákon, řekl, že koalice nemůže takhle nadále fungovat. Nelíbilo se mu, že ČSSD a KDU-ČSL později zákon upravovaly ve Sněmovně ve shodě s opozicí. Podle Sobotky to není pravda. No, vzhledem k tomu, že Andrej už druhý měsíc rozdává koblihy a připravuje se na volby, vypadá to spíše na záminku k předčasným volbám. – Pegida vyvolala mezi svými stoupenci hysterii. Poslední šok jim způsobil nový obal Kinder čokolád, kde se místo blonďatého áríjce objevilo černošské dítě. Přitom se jedná o dětské fotografie hráčů německého národního týmu. Hysterky, by se všichni měli léčit… (ToP)
  • Čtvrtek: Britský lékař se přidal k tzv. Islámskému státu. Léčí džihádisty a bezvěrcům přeje smrt. Frank Burns se najde v každé době. – Ukrajinská pilotka Savčenková se vrátila domů. Buď bude prezidentka, nebo bude dál střílet Rusáky, kteří ovšem na Ukrajině nejsou, a pokud jo, tak na dovolené. – Dívka si na ulici půjčila nůž a bodla se do hrudníku. Z nešťastné lásky. Ta dnešní mládež je z knížek a televize úplně zmagořená. Shakespeara zakázat. – Nadace Charty 77 ocenila Kliniku. Na slavnostním ceremoniálu připomněli boj proti komunistické státní zvůli a zároveň četli Marxe? – Vráťa Mynář navštívil Zlínský kraj a navrhl, aby za seniory platily televizní poplatky úřady. Pro zasloužené seniory je televize prý jediný zdroj zábavy, a tak by ji měli mít zadara. Pokud máte v rodině geronta, tak víte, že naopak by bylo lepší jim tu telku úplně odstřihnout. (JM)
  • Pátek: Opět nahlášena bomba na Klinice. Lidi nemají co na práci… – Babiš slíbil opravu komunistické věznice v Hradišti. Část má být památníkem. – Na epizeuxi pohořeli podle odhadů 2 ze 3 maturantů. Pro některé zbytečná úloha. Třeba jako loňský Jidáš. Kdyby raději učili, jak vyžít s penězi do příští výplaty… – Soud se zabývá blokací protičínských protestů. Už teď jsou kurzy na to, že se celá kauza zamete pod koberec, dost vysoké. – Chovanec stále bojuje proti šibenicím na protestních akcích proti migraci. Naposledy soud rozhodl, že nošení šibenic je naprosto v pořádku. – Podle tureckého velvyslance urazila Samková svým výrokem na sněmovním semináři islám. Ta ho chce za jeho komentář ke svému vystoupení vyhostit. – Zlín ožil filmovým festivalem. Podle našich zdrojů zcela chybí júúťúúbeři. Díky bohu. – Trump se obul do ekologů. Po svém zvolení prý odstoupí od dohod o klimatu a naopak začne se stavbou nového ropovodu. – Putin bude spolupracovat s Tsiprasem. Kalousek nekecal: ten systém spojených nádob asi vážně funguje. (ToP)
  • Víkend: Z Boží vůle mučedník Martin Konvička zažívá krušné časy. Úsvit po něm bude stále vymáhat peníze za politickou kampaň, Volfová se od něj odtrhla a zanikl tak Blok proti islámu a Alternativu pro Česko si na ministerstvu zaregistroval někdo jiný, takže vznikla Iniciativa Martina Konvičky. Už je zase čemu se smát. – Bohuslav Sobotka bude kvůli fiasku s protikuřáckým zákonem svolávat koaliční radu. Snad si v tom termínu už Andrej nezařídil něco jiného. – Podle WHO není důvod rušit olympiádu v brazilském Riu kvůli viru zika, jak tvrdí někteří vědci. Tak jistě, sportovci tam jedou sportovat, ne si vrznout. – V Turecku se zvedla iniciativa za přetvoření chrámu Boží moudrosti (Hagia Sofia) v mešitu. Jestli to jde, tak já chci do katedrály sv. Víta obětní oltář. Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn! (MK)
Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)