Houpací Osel: Marné čekání na další zázrak v Čihošti. Kde byla StB, když je potřeba?

Napsal/a Jakub Mikel 5. října 2015
FacebookTwitterPocketE-mail

Nile, Nile, Nile. Ty řeko dravá a plná toho lidského odpadu, který má tu drzost se narodit jinde než v Evropě bílým rodičům. Tohle se zatím nikde nepsalo, ale mohlo!!!!§§§ Redakce Houpacího Osla účtuje s minulým mediálním týdnem.

  • Pondělí 28. 9.: Slaví se po celé zemi. Je to 80 let od Sametové revoluce, která vyhnala Maďary ze Slovenska. Nebo tak něco. – Chystá se nový seriál z vězeňského prostředí. Postarší otylý vězeň se snaží uprchnout z cely jedné jihoafrické basy. V hlavní roli Radovana Krejčíře: Jiří Kajínek. – U Čihošti se srazil motorkář s traktorem. Motorkář nehodu nepřežil. Kde je StB, když člověk potřebuje zázraky? – V ANO.

 

  • Úterý 29. 9.: Zeman promluvil v OSN. Bizarnější už je snad jen Saudská Arábie jako ochránce lidských práv. – Soukromá univerzita Jana Amose Komenského jde údajně ke dnu. Její rektor nakoupil pár bytů a akreditační komise nechce prodloužit vyučování jednoho z programů. Zdá se, že nastává konec fašoidních havloidů z humanitních oborů. Jen tak dál! – Když přijedete do New Yorku a chcete oslavit narozeniny, určitě dá hodně práce vymyslet vhodné místo na párty. Chce to něco typicky místního a hipsta. Třeba ruskou restauraci.

 

  • Středa 30. 9.: Další vysoká škola na odstřel. Soukromá škola ve slovenském Sládkovičově, na které získal právnický titul i JUDr. Haszek Mihály, současný hejtman Jihomoravského kraje a typický představitel moderní levice. Je to jasný důkaz, že ani policie není natolik zabedněná, aby jí tohle nebylo podezřelé. – Už dlouho čteme titulky o nějakém metalovém zpěvákovi. Zatím nás ani jeden nedonutil si samotný článek přečíst. Tak třeba příští týden.

 

  • Čtvrtek 1. 11.: Donald Trump, kandidát na prezidenta USA prohlásil, že pokud nastoupí do úřadu, vyhostí všechny Syřany ze země. No, možná je škoda, že se toho nedožil Steve Jobs. To mohla být párty, lidičky. – Ivo Valenta dá moc peněz nějaké straně na program Antibabiš. Upřímně, ty investice do krojů pro zhýčkané folkloristy jsou menší populismus, a to Andreje v lásce nemáme. – Podle premiéra Bohuslava Sobotky jsou i přes neshody s kvótami naše vztahy s Německem nejlepší v historii. No, Němců se raději nikdo neptal.

 

  • Pátek 2. 11.: Prezident USA Barack Obama volá po kontrole zbraní, což je velmi ušlechtilé, ale pokud plánuje cestu po bývalé Konfederaci, doporučujeme mu vyhnout se všem otevřeným prostorům. Nebo jakýmkoliv prostorům. – Další střelba na americké škole. Jsme si říkali, že už dlouho nic nebylo. – Rusové pobíhají po Sýrii. Přestalo je totiž bavit kočkování s partou ukrajinských nácků (na obou stranách barikády), tak vyrazili za sluníčkem. – Akorát teda ti Rusové, jak jsme psali, poslali na Ukrajinu pro jistotu jeden super raketomet, aby tam střelba nestála. Jen pro jistotu.

 

  • Víkend 3.-4. 11.: Zelené mozky v US Army nejspíš z dlouhé chvíle shodily pár bomb. Co čert nechtěl, připleta se jim do cesta jedna z nemocnic. Shit happens. – Rusy začalo taky bavit bombardování. Ačkoliv by měli mířit na cíl IS, dávají přednost všemu okolo. Shit happens. – Číňané staví obří teleskop. Chtějí vidět ty světlejší zítřky komunismu. Což bude při jejich kapitalismu trochu problém. Shit happens.
Pop-up mobil Mobile (207451)
ReklamaSMR mobil článek Mobile (207411)
ReklamaSMR mobil článek 2 Mobile (207416)
ReklamaSMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
ReklamaSMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
ReklamaSMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

ReklamaSkyscraper 2 Desktop (211796-4)