Houpací osel: Konvičkovy vlhké sny. Babiš vs. Kalousek a jejich velká sázka o malé pivo

Napsal/a Jakub Mikel 18. října 2015
FacebookTwitterPocketE-mail

Neděle, Otázky Václava Moravce, vyhlídka na pondělí, Přehled týdne z klávesnice Houpacího Osla a vtip ze Sorry. Chybí jen kyanid. 

  • Pondělí 12. 10.: Jogín vybral peníze z účtu, dal pusu ženě a odjel do Bangkoku. Škoda že ty prachy patřily společnosti, kterou radnice Prahy 18 založila k péči o volnočasové aktivity místních obyvatel. – Čínská policie zatkla při monstr razii přes padesát tisíc lidí. Část z nich patřila k nechvalně proslulým triádám. Duch Vánoc příštích? – Opilý Ukrajinec se zakousl strážníkovi do ucha a nechtěl pustit. Na místo činu byl nakonec povolán zkušený psovod, který pod příslibem pamlsku nasosaného muže extrahoval. – Migranty v táborech bude nově hlídat i vězeňská služba. Podle dalších konceptů by měli na každém baráku zavést pozici pro kápa a taky jsou v plánu ranní nástupy za zvuku pochodové kapely. Konvičkovy vlhké sny.

 

  • Úterý 13. 10.: Znáte ten pocit, když jste hipstr, chcete si udělat boží alternativní fotku a přijede vás zatknout policie, protože si vás spletla s islamisty? Skupinka švédských hipstrů jo. – Na několika místech republiky probíhalo zatýkání více či méně vlivných lidiček. Nechyběl ani exministr Langer. Vánoce příští? – Nizozemci potvrdili, že Boeing nad Donbasem sundala raketa Buk, tedy zbraň ruské výroby. Na konspiračních webech se hned objevilo tisíc důkazů, proč je to nesmysl, proč za to mohou USA, a také že Nizozemci jsou pouze buzny, které povolují islám, a nejspíš jsou i cikáni. – Příznivci Pegidy přinesli na jednu z demonstrací šibenici pro Angelu Merkelovou. Zase jsme byli o krok před nimi. Ale bude to stačit? A máme si takové prvenství přát?

 

  • Středa 14. 10.: Stejně jako Česká republika, tak i Slovensko (které se umí jenom opičit) posílá skupinku statných mužů bránit hranice Schengenu. Rozdíl je pouze v tom, že od nás kvačí partička zelených mozků, zatímco Slováci vysílají policisty. Zajímalo by mě, kolik z nich se už nemůže dočkat, až si bouchne obuškem do nějakého negra. – Charlie Hebdo se podle webu iDNES.cz pomalu rozpadá. Tak to dopadá, když se objeví někdo vtipnější, kdo nemá vystřílenou redakci (myšlen Houpací osel). – Frontex, který monitoruje situaci na hranicích Schengenu, přiznává, že vlastně neví, kolik uprchlíků se dostalo do Evropy. Pravděpodobně někoho počítali dvakrát. Když oni taky nemohou chvilku stát, aby je člověk v klidu spočítal. – Babiš a Kalousek se kvůli hazardu vsadili o deset milionů. Kde na to vezme Babiš je zřejmé, ale u Kalouska těžko z hlavy říct.

 

  • Čtvrtek 15. 10.: Maďaři dokončili plot na hranicích s Chorvatskem. Orbánovy ovečky se už nemusejí vůbec ničeho bát. Možná jen toho, že když Orbánovi rupne v bedně, tak se jim bude špatně emigrovat. – Pistorius opouští vězení a zbytek trestu si odsedí doma. Kdyby byl Krejčíř hodný, mohl se mít stejně dobře. A mají po fotbálku.

 

  • Pátek 16. 10.: Bulharští pohraničníci zastřelili na hranicích s Tureckem migranta. Je to zatím první případ a jak se říká, první vyhrání z kapsy vyhání. – Zloděj v Brně ukradl ježka v kleci, přebrodil řeku a schoval se na stromě. Nechci nic říkat, ale tohle se může stát skutečně jen v Brně. – Maďarsko zavírá hranice s Chorvatskem. – 28. října nedorazí na Hrad ani jeden z rektorů veřejných vysokých škol. Jedná se o akt solidarity s kolegy z Masarykovy a Jihočeské univerzity, které Zeman odmítl pozvat. Vysoká škola, tam je svět ještě v pořádku. – Lucie Borhyová se rozešla s přítelem Hrdličkou. Normálně bychom se bulváru nedotkli, avšak boom, který tento rozchod způsobil, nás nemohl nechat chladnými. Nejen že na internetech rozjel větší vlny než imigranti a piškoty dohromady, ale zároveň poukázal na to, jak málo stačí některým médiím ke štěstí.

 

  • Víkend: Ovčáčkovi někdo zakázal Facebook. Údajně za to může pražská kavárna, což nejde dohromady s jeho nedávným prohlášením o tom, že kavárna se rekrutuje na Twitteru. Škoda že netuší, že hlavní odboj se již dávno zformoval na Spolužácích!
Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)