Houpací Osel.cz: Zeman na stopě teroristů, Gazdík v roli brouka Pytlíka a pseudošaman v akci

Napsal/a Redakce Houpaciosel.cz 18. prosince 2016
FacebookTwitterPocketE-mail

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem tradičně doplnil časopis Sorry.

  • Pondělí: V Czechii přibylo 19 tisíc obyvatel. Jedná se převážně o cizince. Vidíte? Vidíte? VIDÍTE?!!! – Porod císařem se prý promítá do evoluce. Každý se rodí jako monarcha. Čeká nás buržoustní revoluce se socialistickým podtextem. Nebo se na to podívejme jako Hájek a nechme si explodovat hlavu. – Myslivec při honu nezajistil kulovnici a omylem postřelil kolegu. Ochránci hranic podle Cílka. To už raději francouzskou armádu. – Jakl: „Volební právo žen byla chyba.“ Chápeme, že Hájek popírá evoluci, když musel pracovat s někým takovým. – Nemocný chlapec chtěl vidět Santu. Starému pánovi zemřel v náručí. Čekali jste na závěr koťátko, co? (JM)
  • Úterý: EET měla ráno výpadek, poklady hlásily zhruba hodinu problémy. Všeci kradnú a může za to Kalousek! – Sobotka vytáhl na voliče těžkou zbraň. Navrhl vyšší tempo růstu penzí. Nejsem důchodce, možná ti to vyjde za 40 let, Slávku. – Policie stíhá 24 lidí kvůli dotacím, vyslýchá i exhejtmanku Vaňhovou. Vánoční kolekce. – Plzeňský pivovar kupují Japonci. Za Prazdroj a další značky zaplatí téměř 200 miliard korun. Lepší Japonec než Číňan. – Divoký mejdan u komunistů: Šéf Filip zpívá (řve) Kabáty a Semelová se zmítá v bocích. A když se u nás chlapi poperou, tak jenom nožem anebo sekerou… – Aleppo se utápí v krvi, provládní síly tam zabily 82 lidí. Zeman mlčí a tentokrát bez bonmotu. (AB)
  • Středa: Prezident republiky opět porušuje svůj předvolební slib, udělil další milost. Do vězení za hanobení prezidenta nikdo z nás nepůjde. Ostatně, o tom jsme věděli už v době, kdy ten návrh vzešel na povrch, je však fajn vědět, že i my máme poslance, kteří stále věří ve své ideály. – Číňané koupili Mountfield. Nic českého už není české, jen vlastenci. – Kim byl na šrot, dal rozkaz svým generálům, ti museli napsat sebekritiku. To je v cajku, kdyby po nich chtěl kritiku, asi by další den neměl generály. – Jeden den obyvatel syrského Aleppa: Aleppo bude evakuováno! Evakuace Aleppa má zpoždění! Aleppo nebude evakuováno! Více info na jejich Twitteru, tam to žije. (JŽ)
  • Čtvrtek: Policista zastřelil starce na noční procházce. Krucifix pokládal za zbraň. Aktuální zprávy: Dále se našla lahvička svěcené vody a místo činu zapáchalo po síře. Policista zmizel, zbyla po něm pouze propálená uniforma. Podle stop je pravděpodobné, že unikl na osedlané koze. – Rusko se odvolá proti rozhodnutí vrátit zlaté předměty Ukrajině. Jednou jsem si od kamaráda na základní škole půjčil pastelky. Druhý den v jeho lavici seděl jiný spolužák. Do dnes mu musím posílat barevné fixy na Vánoce. – Zbourání Hitlerova rodného domu téměř nic nebrání, schválil to rakouský parlament. Ortel mění plány na prázdniny, kupuje lyže a hotel má zabookovaný v Berchtesgadenu. – EU prodlouží hospodářské sankce vůči Rusku. Přidala další půlrok. Naproti tomu Trump už s Putinem jedná o zrušení amerických sankcí. Když už si navzájem pomáhají vyhrát volby, tak proč ne? Že by nad Juneau zase někdy zavlála ruská vlajka? – Putin je podle časopisu Forbes nejmocnějším mužem planety. V těsném závěsu jsou Donald Trump, Angela Merkelová, Pat a Mat. (LM)
  • Pátek: Do polské domobrany se za 500 zlotých měsíčně přihlásilo už 10 000 lidí, v přípravě obrany proti možnému nepříteli. U nás vstupují do „domobran“ lidé zadáčo a připravují se na obranu před spojenci. Asi je něco špatně. – „Za útoky ruských hackerů přijde odplata,“ vzkázal Obama Putinovi a předal klíče od Bílého domu Donaldu Trumpovi. – Na otázku, zda Gazdíkova připravovaná koalice, se kterou chce jít do voleb, neztroskotá stejně jako Čtyřkoalice v roce 1998, Gazdík odpověděl, že není „naivní beruška“, a proto věnuje jednáním takovou pozornost. Skutečně asi beruška nebude, spíš takový brouk Pytlík. – „Česko, země úžasných lidí.“ Tak se jmenuje spot ministerstva zahraničí, propagující Zemanův sen o státu „Czechia“, ve kterém údajně žijeme. Má pomoci rozhoupat se investorům k tomu, aby z nás udělali ještě větší montovnu Evropy a aby zde případně někdo přijel také na dovolenou. – Bělobrádek avizoval možnou koalici se Starosty. Chtějí se zaměřit na „myslící lidi“. By mě zajímalo, kde na ty imaginární skupiny pořád chodí. ANO – naštvaní lidé, KDU – myslící lidé, KSČ – ehm…, ČSSD – mladí liberálové. Pak se nedivme, že vyhrává ANO. Tohle by nasr…naštvalo každého. (ToP)
  • Víkend: Na D8 se svezl svah, silnice je nebezpečná, Ťok šoupe nohama a Zeman vytahuje ekoteroristy. Protože ani silnice se neobejde bez pořádného divadla. – Sníh na Vánoce nebude, zato máme čekat spoustu ledu. Yay! – Český pseudošaman zřejmě zavinil smrt mladé dívky, když jí poskytl odvar z amazonské liány pro očistný rituál, a dívku pod vlivem přejel vlak. Je důvod, proč se tyhle praktiky přenechávají domorodcům v Amazonii. V džungli totiž vlaky nejezdí. – Kvůli kontroverzním zákonům v Polsku demonstranti zablokovali dvě stovky poslanců v budově parlamentu. No, já nevím, když se vám něčí politika nelíbí, nechcete je z parlamentu spíše dostat pryč? – USA zvýšily odměnu za hlavu vůdce Islámského státu z desíti na dvacet pět milionů dolarů. Nějaký terorista asi právě čte zprávy a potichu si brblá: „Přidejte…“ – Dohoda o evakuaci Aleppa má prý pokračovat, pokud opozice umožní odchod civilního obyvatelstva z okolních šíitských vesnic. Hele, teď naprosto upřímně, vyzná se v tom ještě někdo? (MK)
Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)