Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
Natalia mon via Foter.com / CC BY-NC, zdroj

Houpací osel.cz: Tenhle znáte? Sejdou se vědec, textař, opilec, aktivista a bývalý šéf automobilky…

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem tradičně doplnil časopis Sorry.

Pondělí: Cerheničtí sociální demokraté schválili přijetí Paroubka i přes nesouhlas vedení pražské ČSSD. Opravdu je nutné tolik lobbovat za někoho, kdo po pár úvodních minutách vzdá rozhlasové vysílání? – Volebním lídrem ANO ve středních Čechách se stává… Andrej Babiš. No, ještě že se obětoval. – Svitavská policie zorganizovala pátrání po ženě, která při odchodu z domu oznámila, že se jde utopit. Později vyšlo najevo, že popíjela se sousedem v garáži. Aneb volné pokračování divadelní hry Mnoho povyku pro nic. – Klánovický vrah odmítá trest 25 let a rád by si nadělil doživotí. Tohle se opravdu děje? (MS)

©©

Úterý: Kvůli suchu a klesajícímu množství podzemních vod je zdevastovaná většina polí, zemědělci přirovnávají Česko ke Středomoří. Ale ani to moře nedostaneme. To je pech. – Poslanecká sněmovna prosadila novelu zpřísňující pravidla pro pobyt cizinců na území ČR. Podle některých je protiústavní, podle některých zvýší bezpečnost ČR, i když nikdo neřekl jak. No, čas si hodit mincí, kdo má pravdu. – ODS vystavila školní vysvědčení současné vládě, ve kterém zkritizovali, co mohli. Někdo by jim měl říct, že do mrtvých zvířátek se nekope. – Severní Korea přirovnala Donalda Trumpa k Hitlerovi. Tak když to říkají ti, co mají s podobnými magory tak bohaté zkušenosti… – Na Slovensku v armádním muničním skladu podle ministra obrany chybí „větší množství“ nábojů. Ti lidi prostě vědí, jak uklidnit veřejnost. – Švýcarský soud uložil podmínku řidiči, který přejel sebevražedkyni ležící na silnici, protože s něčím takovým prý měl počítat. Také měl počítat s hromadnou dopravní nehodou, rozlitým pivem v zatáčce, trhavinou u motoru a deštěm surikat z čistého nebe. – Sebevražedný atentátník tzv. Islámského státu odpálil sebe i svých dvanáct kolegů, co mu šli před akcí přát hodně štěstí. Uděluje se cena „Pracovník měsíce“ in memoriam? (MK)

Středa: Policie prověřuje ČEZ kvůli korupci, z firmy šly na Balkán stovky milionů. Ještě že korupce není v ČR trestný čin, jinak by měli hoši namále. – Lidovci a Starostové přešlapují na prahu Sněmovny, ukazuje nový průzkum. Vede Hnutí ANO a druzí jsou Komunisti. To bude ale pěkná koalice, jak za starých časů. – Britové spustili na moře novou letadlovou loď, je vyzbrojena Windows XP. XPčka jedou, i bez oficiální podpory Billa Gatese jde o nejlepší armádní operační systém, hned po Lollipop droidovi. – Soud zrušil a poslal do likvidace doněcké zastupitelské centrum v Ostravě. Může existovat konzulát neexistujícího státu? Soud rozhodl, že ne. – Armáda testuje pásové obrněnce. Za 50 miliard jich koupí 210. Mají ty tanky aspoň nějaké pěkné jméno jako Pandy? Mývalové nebo ježci? Bojové vozidlo 90? Tak nic. (LM)

Čtvrtek: Havel je StB. Kleslová je StB. Kalousek je StB. Sobotka je StB. Bývalá je StB. Nevoliči jsou StB. Serou tě, Babiši. – Je vědec, textař, opilec, aktivista a bývalý šéf automobilky. To není začátek vtipu ale prezidentské volby 2018. – Čuba bude posílat svůj plat do Valentovy nadace na podporu talentovaných studentů, synů a dcer, vnuků a vnuček, synovců a neteří kamarádů. – Začal platit Trumpův imigrační dekret. Smí do země, či nesmí? To je, oč tu běží. – Dvě stovky berlínských policistů vzalo summit G20 ve velkém stylu. Opilí v noci močili na veřejnosti, souložili a jedna policistka v županu tančila na stole s pistolí v ruce. To musela být řádná kocovina. – Erdogan nebude moct veřejně vystupovat v Německu. Život je krutý, když ti někdo něco zakazuje, co, Erďo? (JŽ)

Pátek: Francouzi obvinili Le Penovou ze zneužití peněz Evropského parlamentu. Macron si mne ruce a pomalu strojí pohřeb Národní frontě. – Do libereckých ulic se vrací hazard, počet kasin bude neomezený. Bílí tygři budou mít nový stadion. – Milost pro Kajínka nebyl předvolební tah, dušuje se Zeman. Stejně tak nebyl předvolební tah Peroutka, Mynář, viróza a tsunami. Kdyby totiž byly, tak by ho přeci nikdo nevolil, že? – ČSSD změnila logo. Zaorálek vidí nepřítele v programu ODS, TOP 09 a ANO 2011. S komunisty tradičně problém socialisté nemají a Okamura má volební program výborný… jejich slova. – Majitelé budou muset psy povinně očipovat. Poslanci legalizovali i zabijačku. Ptáte se, proč tyto dvě události uvádíme v jedné zprávě? Ale jděte, vždyť Houpacího Osla čtou i děti. – Německo schválilo zákon o sociálních sítích. Za závadný obsah hrozí pokuty. Tešte se již brzy na novou směrnici EU. (LM)

Víkend: Výměna názorů v arkansaském klubu vyústila v přestřelku s 25 zraněnými. Někdo tomu říká výměna názorů, já tomu říkám výměna nábojů. – Za počítačovým útokem stály ruské tajné služby, tvrdí Ukrajinci. Kdy tohle skončí? – Průjezd konvoje po D1 zkomplikovala nehoda dvou armádních vozidel. Tu naší D1 už nedávají ani americké hummery. – Fotbalista Messi si vzal dlouholetou partnerku, svatbu hlídalo 460 policistů. Messimu se tak nepodařilo utéct ze svatby. Partnerka to měla dobře promyšlené. – Povolání rodičů ovlivňuje pozdější studijní zaměření dítěte, říká průzkum. Objev století? Asi ne. – Imám v Indonésii vyzval k bojkotu Starbucks, firma prý podporuje homosexuály. Má pravdu, kde jinde si můžete svobodně dát dvojité latté se sojovým mlékem a duhovým posypem! (AB)

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře