Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
Jiří Koštýř, www.sorry.cz,

Houpací Osel.cz: Pražský průvod mizerného vkusu, komouši z Talibánu a proč izraelští vojáci nesmí lovit Pokémony

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem tradičně doplnil časopis Sorry

  • Pondělí: Lék na nezaměstnanost? Pracujme jen tři dny v týdnu, říká miliardář. Milionáři budou pracovat 5 dní v týdnu a zbytek těch 7 dní. To bude ráj na zemi. – V RegioJetu zemřel muž. Měl cukrovku, klimatizace ve vlaku nefungovala. Pověsí Jančura na své autobusy reklamu, že mu mají volat pozůstalí? Samé otázky. – Šlachta kývl nabídce od Babiše. Bude z něj náměstek u celníků. Musí se vrátit do služebního poměru a vyhrát výběrové řízení. No, snad ho traktorista vyhraje (už si odkládám peníze na pokutu za urážku orgánu, klídek) a Ištván snad zakládá spis a připravuje se na razii. Pusu. – Sáblíková čeká dál. Rozhodnutí sportovní arbitráže se odkládá. V nejhorším může čekat až do paralympiády. Tam má velké šance uspět. – Čínu rozčílily vadné čínské vlajky v Riu. Pak se ukázalo, že byly made in China. Takže všechno v pořádku. (AB)

 

  • Úterý: Pokud jste v úterý pracovali v médiích, bylo na výsost jasné, že můžete jít domů, protože nevyprodukujete nic zajímavého. Do DVTV totiž dorazila Olivka Žižková. Tato nová hvězda českých internetů stihla zmínit, že neví, o čem má písničky, ale mohou se hrát u táboráků. Taky nechyběla zmínka o touze Žižkové pořídit si bouchačku (myslíme, že po tomhle rozhovoru na psychotesty ani chodit nemusí). A pochopitelně, v každém dobrém rozhovoru se musí host zmínit o svých stydkých pyscích. Takže nechybělo ani to. – Čeští muži mají dost spermií a klesání plodnosti je mýtus. Takže nasaďme upnuté džíny a položme noťasy na rozkroky. – Jihomoravský kraj zaplatil lobistce Mrencové 3,7 milionů korun, přiznali kluci od Haška. Na to, že ji Hašek nikdy neviděl a nevěděl, zda existuje, to je docela slušný posun. Ale tak, jižní Morava si potrpí na tradice a Haškovo lhaní už je asi jedna z nich. (JM)

 

  • Středa: Soudkyně Králová nechce soudit Nečasovy v kauze trafik poslancům ODS. Králová už v minulosti dvakrát Nečasovy zprostila obžaloby v kauze zneužití vojenského zpravodajství. Na věšení nepřátel lidu si tedy budeme muset ještě chvíli počkat. – Talibán sestavil elitní jednotku. Komando, které čítá na 300 mužů, má název Rudá skupina. Tak už je to oficiální, už i Talibán má vlastní komouše. – Muslimové se zúčastnili katolické mše za francouzského kněze Jacquese Hamela. Konvička s Hamplem se snaží přemluvit Blanické vojsko k útoku. – Ukrajinští diverzanti útočí na Krym, hlásí Moskva. Si Ukrajinci už nemůžou pořádat manévry na vlastním území? – S libertariány se teď roztrhl pytel. Asi je děsně cool „žít a nechat žít“. Jeden libertarián se teď dokonce uchází o Bílý dům. A jeho hvězda pozvolna stoupá. Donaldovi teče do boty. – Do Česka má v brzké době přiletět nejmocnější žena Evropy, Angela Merkelová. Zeman opevňuje Hrad. (ToP)

 

  • Čtvrtek: Trump označil Obamu za zakladatele Islámského státu. Jeho bojovníci amerického prezidenta prý ctí. Není to pravda, ale nařčení ze satanismu už vyplýtval na Hillary, takže musel nasadit něco méně uvěřitelného. – Staří Řekové přinášeli Diovi i lidské oběti, ukazují nálezy. Navrhuji hnát všechny řecké důchodce k mezinárodnímu soudu v Haagu. A naše seniory taky. Jen pro jistotu. – Ukrajinský prezident nařídil nejvyšší bojovou pohotovost u Krymu a na Donbasu. Reaguje tak na Rusku, které ovšem nic neudělalo a Gliwice byly polská provokace. – Ženu vystrašil v ložnici chameleon. Když se zbarvil do podoby Alana Delona, strávili spolu hezkou noc. „Jediné, co mi vadilo, bylo to, že si pořád olizoval oko,“ posteskla si žena. To u našich partnerů nesnášíme taky. (JM)

 

  • Pátek: Moskva poslala na Krym rakety S-400. Takhle se totiž chová země, která chce mír a nic než mír, kdybyste to náhodou nevěděli. – Obrovský boom pokémonů má kromě pozitivních stránek, mezi které se řadí například fakt, že vidíte občas venku i nějaké zmateně pobíhající tlusté děti s iPhony, také stinné stránky. Například v Kanadě lidé v honbě za příšerkami vcházejí do vojenských areálů a základen, kam mají vstup zakázaný. Izraelci dokonce ve hře spatřují bezpečnostní hrozbu, a svým vojákům lovení pokémonů zakázali. – Ruští hackeři útočili rok na server Demokratické strany. Americké služby je sice sledovaly, ale vzhledem k utajení celé akce o tom nesměly nikomu říct. Výsledek je takový, že Rusové získali nějaká ta data a Amíci zase vědí, že je někdo před rokem šmíroval. Asi plichta. (ToP)

 

  • Víkend: Prahou prošel průvod Prague Pride, pochod hrdosti členů LGBT komunity. Nebýt ale transparentů, tak při pohledu na fotky by si jeden mohl mylně myslet, že se jedná o Průvod mizerného vkusu. – Snahy ČSSD a opozice omezit moc Andreje Babiše narazily na kámen. ODS chce vyřadit z návrhu zákona o střetu zájmů centrální registr majetkových přiznání politiků. Ačkoli to tak nějak je podstata. – České věznice praskají ve švech, stát proto zvažuje postavení nových. Na takovou situaci jsou třeba odborníci. Takový Václav Klaus třeba ví, jak s plnými věznicemi naložit. – Švýcar útočil ve vlaku hořlavinou a nožem. Šest zraněných. Pokud chtěl udělat dojem, žalostně selhal. – Kydání hnoje u amerických voleb pokračuje. Clintonová zveřejnila své daňové přiznání, Trump se schovává pod svůj příčesek a dělá, že není. – Být Arab není vůbec jednoduché. Roste počet případů, kdy jsou šoupnuti k výslechu nebo vykázáni z letadla pro obyčejné věci, jako jsou psaní SMS v arabštině nebo letmé prohlášení slova „Alláh“ bez akbaru. Abychom se nedivili, až začnou do letadel nosit bomby všichni, jen aby se mohli dostat tam, kam chtějí. (MK)
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Nebyl vložen žádný komentář
Přidávání komentářů není povoleno