Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
www.sorry.cz,

Houpací osel.cz: Kdo chce sesadit Merkelovou, koho si vezme Babiš a kdo píše Putinovi

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem tradičně doplnil časopis Sorry.

  • Pondělí: Na Donbase se opět střílí, mrtvé hlásí obě strany. U nás na dědině se taky zkouší dělobuchy ještě před silvestrem. – Zeman vetoval Lex Babiš. Svatba bude příští rok na jaře. – Na gymnáziu bude povinná matura z matiky od školního roku 2020/2021. Vidíte, ani se nemusí rušit ty humanitní obory na vysokých. Většina potenciálních studentů spáchá sebevraždu ještě před maturitou. – V Ankaře zastřelili ruského velvyslance. Fotky útočníka zaplavily internet a my stojíme u zrodu možná velmi mocného memu. Žijeme v krásné době. (JM)
  • Úterý: Islámský stát se přihlásil k útoku v Berlíně. ISIS může za vaše posrané Vánoce. – Soud poslal Boha na 2,5 roku za mříže za přidupnutí hlavy mladistvé. Bůh nemá rád mladistvé. – V islámském centru střílel mladý Švýcar, pak spáchal sebevraždu. Bohužel nekřičel Alláh Akbar, takže nezajímavá zpráva. – Tenistku Kvitovou pořezal lupič v bekovce. – Je to závažný trestný čin chodit v bekovce. Vidím to na 10 let ve věznici se zvýšenou ostrahou. – Zeman po tragédii v Berlíně odmítl uprchlíky, Babiš kritizuje Merkelovou. Tohle říkají každý měsíc. Nuda. – Šéf pošty má plat osm milionů, my dostaneme přidáno stovky, vadí odborům. Dostanou přidáno stovky milionů a stejně se jim to nelíbí. Odbory v kostce. (AB)
  • Středa: Česko reaguje na teroristický útok v Berlíně, postaví betonové zdi! A když ne kolem hranic, tak aspoň okolo náměstí, teroristi totiž jezdí výhradně v kamionech a autech se zmrzlinou. Ne každý řidič je terorista, ale každý terorista je řidič. – Před pikolou za pikolou nikdo nesmí stát, jinak nebude atentát. Útočník v Berlíně je na útěku, začala hra na schovávanou. – Několik desítek lidí se v Rusku otrávilo metanolem. Jsou pěkně pozadu, my to zvládli už v roce 2012. – Mladí přespávají v nákupních střediscích firmy IKEA a vedení to začíná vadit. Nedivíme se, kdo by nechtěl přespat v IKEI? (JŽ)
  • Čtvrtek: Trump vyzval k posílení a rozšíření jaderného arzenálu Spojených států. Ruku v ruce s Putinem, který o pár hodin dříve mluvil o zlepšení ruského raketového systému. Vladimír hovořil s ministrem obrany, Donald tweetoval z Trump Tower. – Pentagon vrátil Japonsku kus Okinawy, na oplátku dostal nové heliporty. Až budete zase v budoucnu vracet nějakou cennost, odevzdávejte ji po kouskách a nezapomeňte ještě požádat o nějaký dárek za dobrou vůli. A o tom, jak jste předtím dotyčnému dali přes držku, se raději ani nezmiňujte. The American Way! – Ve volbách by zvítězilo ANO, ČSSD by získala téměř o polovinu méně hlasů. Andrej a jeho hoši ušatí se derou kupředu ke třiceti procentům, čeká nás monopolizace všeho a snad i ten budoucí prezident bude mít v CéVéčku kolonku StB. The Czechia Way! – Ve Vietnamu se slaví Den lidové armády. Čeští vlastenci odjíždí na Zadní Indii, aby mohli alespoň někde vyjádřit své patriotistické touhy. Učí se jak bojovat s vlastními, americkými spojenci. – Řidič si dal pět dvanáctek, autem zdemoloval zahradu a narazil do garáže. Šťastné a veselé. (LM)
  •  Pátek: Víme, komu letos Putin psal Vánoční dopis. A nebyl to žádný Děda Mráz, ale Trump. Snad se chlapcům jejich sny o jaderných zbraních (ne)splní. – Na Sahaře sněžilo, takže Bílé Vánoce si užili alespoň tam. Co na to říká A. B. Bartoš, to nevíme. – OSN vyzvala Izrael k ukončení osidlovacích akcí na okupovaném palestinském území. Tady asi někdo zlobil. – Ruské špehovací programy v litevských vládních počítačích. Litva vs. Kreml, epizoda III. (bag)
  • Víkend: Sváteční dny jsou nad námi. Někdo slaví narození Krista, někdo Chanuku, někdo si jen dává dárečky a tráví čas s rodinou, zatímco jiní…  Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn. – Ani na Silvestra sníh podle meteorologů nebude. Asi jsme nebyli hodní. Souhrn české politiky za rok 2016 to jen potvrzuje. – Do Černého moře se zřítilo ruské letadlo, na jehož palubě byli Alexandrovci. Někteří všímaví jedinci si všimli jejich fotky s Lucií Bílou. Tomáš Hnídek teď sedí doma a bojí se vyjít ven. – V kostele na Filipínách při štědrovečerní mši vybuchla bomba. Protože válka s drogovými kartely prý nestačí. – V Tunisku zadrželi rodinu atentátníka z Berlína, jeho příbuzní prý byli napojení na místní teroristickou buňku. Nu, letadlo nepadlo daleko od mrakodrapu. – Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker odmítá změnu uprchlické politiky EU. Juncker očividně chce sesadit Merkelovou z pozice nejneoblíbenějšího politika Evropy. Jede dobrým směrem. – Turecko útočí na syrský Al-Báb, údajně tam Islámský stát drží jako rukojmí tři jeho vojáky. A pokud při cestě narazí na Kurdy, tak prý jen dobře. – Nigerijský princ… pardon, nigerijská armáda vytlačila teroristy z Boko Haram ze strategické pozice v lese Sambisa. – Pokud jste čekali sváteční speciál, máte smůlu, reálný svět pořád existuje a Osel není gentleman. (MK)

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře