Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
,

Houpací Osel: Chovanec a nahá ženská? Sírjezly?

Internet je temný a plný hrůz. Houpací Osel zjistil, že psaním článků o toleranci Čechů potrefí tolik hus, až je mu z toho smutno. A jelikož islám, imigranti a tolerance hrají v médiích prim již řádku měsíců, nevyhnuli se ani dalšímu pravidelnému Přehledu.

  • Pondělí 5. 10.: V Česku žije prý až 22 000 muslimů. Ačkoliv se při posledním sčítání lidu k islámu hlásilo pouze cca 3 000 jedinců, sociologové tvrdí, že mohamedánů nám po ulicích běhá daleko více. Pokud byl mezi těmi sociology i Hampl, připadá nám takový odhad přinejmenším podseknutý. – „Po dvaceti metrech odbočte vlevo,“ slyšela slovenská řidička z navigace při cestě po rakouské dálnici. To, že se tím ocitla v protisměru, paní příliš netankovalo. Už chápeme, proč Rakousku zavírá hranice před imigranty. – „Jdou po mně. Myslí si, že mě nachytají fotomontáží, ale jsou vedle. Já a nahá ženská? Sírijezly?“ Milan Chovanec k aféře kozygate (bez koz). – Rusům zabloudil nad Turecko bitevník. Putin by měl vážně vystřílet svou generalitu. Nejprve ztracená pěchota na Ukrajině, teď bitevník nad Tureckem…

 

  • Úterý 6. 10.: „Učitelé jsou přetížení,“ zastala se ministryně Valachová učitele, který dal facku žákovi. Takže až budou přetížení doktoři, máme si raději před návštěvou ordinace napsat parte? – Host si užil sex s barmankou, pak jí ukradl tržbu. Celý případ se udál v Teplicích. Inu, Sudety. – Případu Michalákovic kluků se Osel vyhýbá obloukem. Částečně proto, že jedna z našich editorek pobývá v Oslu (jako Oslu, ne oslu), takže se na krádežích českých dětí podílí. Když se však zastal Michalákové i největší současný hrdina naší malé země Dominik Hašek, nemůžeme již více mlčet. Je suis dítě zabavené Bavernem…no, tím SS orgánem z Norska. – A po Haškovi naložil i Zeman. Nejprve stáhneme z Norska velvyslance, pak naše tajné služby osvobodí Michalákovic, zastřelí krále a napochoduje tam naše armáda. Stayosvoboditel.

 

  • Středa 7. 10.: Zemana omrzela kavárna, tak ji přejmenoval na štěkny. – Ovčáček se pro změnu obul do České televize, Místo Zemanova projevu v OSN totiž vysílala reportáž o sklizni hroznů. Ředitel ČT se brání, že tento čas je vyhrazen rubrice „Tak jde čas s alkoholem“, ve které už dostal Zeman prostoru dost a na řadě byli vinaři. – Rusko zaútočilo na Sýrii z Kaspiku. To je nějakých 1 500 kilometrů. Docela děsivé. – Polská charita nemůže krmit chudé. Jelikož v dnešní době máme tabulky úplně na vše, došlo k tomu, že nemálo polských nemajetných do tabulek prostě nesedí. A na naše děti musíme sbírat…

 

  • Čtvrtek 8. 10.: Vladimír Putin slavil narozky. Vše nejlepší, Voloďo. Nedej zahynouti nám ni budoucím. – Liberland zakládá fotbalovou reprezentaci. Nejvíc nejlepší stát mezi všemi se tak připomněl po několika měsících. Tajně jsme doufali, že zanikl a Jedlička se utopil v bažině, které hrdě říká domov, ale zdá se, že komedie pokračuje. – Zeman nakonec zrušil plánovanou invazi do Norska a přišel s ďábelštějším plánem. Zakáže norské velvyslankyni vstup na rauty. Takhle se vede hybridní válka!

 

  • Pátek 9. 10.: Skoro 90 000 korun stála daňové poplatníky akce performerů ze skupiny Ztohoven. Naštěstí si tím v kavárně běžně zapalujeme doutníky. Opakované přehrávání leteckých útoků na Jugošku nesmí chybět.

 

  • Víkend 10.-11. 10.: Kim Čong-un se zase zhulil jak pes a na oslavách 70. výročí strany básnil o tom, že jeho země je nedobytná pevnost a globální hráč. Prostě dobrej matroš. – Čínský majitel fotbalové Slavie se stal partnerem reprezentace. V Houpacím Oslu se netajíme určitou kosmopolitní náladou, ale neměl by alespoň národní tým být národní? – Lukašenko napjatě čeká na výsledek voleb. Bude letos 100%?
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Nebyl vložen žádný komentář
Přidávání komentářů není povoleno