Houpací Osel: Chovanec a nahá ženská? Sírjezly?

Napsal/a Jakub Mikel 11. října 2015
FacebookTwitterPocketE-mail

Internet je temný a plný hrůz. Houpací Osel zjistil, že psaním článků o toleranci Čechů potrefí tolik hus, až je mu z toho smutno. A jelikož islám, imigranti a tolerance hrají v médiích prim již řádku měsíců, nevyhnuli se ani dalšímu pravidelnému Přehledu.

  • Pondělí 5. 10.: V Česku žije prý až 22 000 muslimů. Ačkoliv se při posledním sčítání lidu k islámu hlásilo pouze cca 3 000 jedinců, sociologové tvrdí, že mohamedánů nám po ulicích běhá daleko více. Pokud byl mezi těmi sociology i Hampl, připadá nám takový odhad přinejmenším podseknutý. – „Po dvaceti metrech odbočte vlevo,“ slyšela slovenská řidička z navigace při cestě po rakouské dálnici. To, že se tím ocitla v protisměru, paní příliš netankovalo. Už chápeme, proč Rakousku zavírá hranice před imigranty. – „Jdou po mně. Myslí si, že mě nachytají fotomontáží, ale jsou vedle. Já a nahá ženská? Sírijezly?“ Milan Chovanec k aféře kozygate (bez koz). – Rusům zabloudil nad Turecko bitevník. Putin by měl vážně vystřílet svou generalitu. Nejprve ztracená pěchota na Ukrajině, teď bitevník nad Tureckem…

 

  • Úterý 6. 10.: „Učitelé jsou přetížení,“ zastala se ministryně Valachová učitele, který dal facku žákovi. Takže až budou přetížení doktoři, máme si raději před návštěvou ordinace napsat parte? – Host si užil sex s barmankou, pak jí ukradl tržbu. Celý případ se udál v Teplicích. Inu, Sudety. – Případu Michalákovic kluků se Osel vyhýbá obloukem. Částečně proto, že jedna z našich editorek pobývá v Oslu (jako Oslu, ne oslu), takže se na krádežích českých dětí podílí. Když se však zastal Michalákové i největší současný hrdina naší malé země Dominik Hašek, nemůžeme již více mlčet. Je suis dítě zabavené Bavernem…no, tím SS orgánem z Norska. – A po Haškovi naložil i Zeman. Nejprve stáhneme z Norska velvyslance, pak naše tajné služby osvobodí Michalákovic, zastřelí krále a napochoduje tam naše armáda. Stayosvoboditel.

 

  • Středa 7. 10.: Zemana omrzela kavárna, tak ji přejmenoval na štěkny. – Ovčáček se pro změnu obul do České televize, Místo Zemanova projevu v OSN totiž vysílala reportáž o sklizni hroznů. Ředitel ČT se brání, že tento čas je vyhrazen rubrice „Tak jde čas s alkoholem“, ve které už dostal Zeman prostoru dost a na řadě byli vinaři. – Rusko zaútočilo na Sýrii z Kaspiku. To je nějakých 1 500 kilometrů. Docela děsivé. – Polská charita nemůže krmit chudé. Jelikož v dnešní době máme tabulky úplně na vše, došlo k tomu, že nemálo polských nemajetných do tabulek prostě nesedí. A na naše děti musíme sbírat…

 

  • Čtvrtek 8. 10.: Vladimír Putin slavil narozky. Vše nejlepší, Voloďo. Nedej zahynouti nám ni budoucím. – Liberland zakládá fotbalovou reprezentaci. Nejvíc nejlepší stát mezi všemi se tak připomněl po několika měsících. Tajně jsme doufali, že zanikl a Jedlička se utopil v bažině, které hrdě říká domov, ale zdá se, že komedie pokračuje. – Zeman nakonec zrušil plánovanou invazi do Norska a přišel s ďábelštějším plánem. Zakáže norské velvyslankyni vstup na rauty. Takhle se vede hybridní válka!

 

  • Pátek 9. 10.: Skoro 90 000 korun stála daňové poplatníky akce performerů ze skupiny Ztohoven. Naštěstí si tím v kavárně běžně zapalujeme doutníky. Opakované přehrávání leteckých útoků na Jugošku nesmí chybět.

 

  • Víkend 10.-11. 10.: Kim Čong-un se zase zhulil jak pes a na oslavách 70. výročí strany básnil o tom, že jeho země je nedobytná pevnost a globální hráč. Prostě dobrej matroš. – Čínský majitel fotbalové Slavie se stal partnerem reprezentace. V Houpacím Oslu se netajíme určitou kosmopolitní náladou, ale neměl by alespoň národní tým být národní? – Lukašenko napjatě čeká na výsledek voleb. Bude letos 100%?
Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)