Hit na konci roku: TV Barrandov odvysílá Silvestr Jaromíra Soukupa

Napsal/a Robert Břešťan 12. prosince 2017
FacebookTwitterPocketE-mail

Na silvestra bude o zábavu bude postaráno. Alespoň pro ty, kdo se rozhodnou pustit si v poslední den roku televizi Barrandov. Večerem diváky provede současná hlavní moderátorská hvězda televizní stanice a generální ředitel v jedné osobě Jaromír Soukup.

„Silvestrovský speciál je již natočen a vysílat se bude,“ potvrdil na dotaz HlídacíPes.org generální ředitel Empresa Media Daniel Köppl.

Jaromír Soukup, generální ředitel TV Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media, již ve své televizi uvádí několik pořadů – Aréna Jaromíra Soukupa, Duel Jaromíra Soukupa, Týden s prezidentem a talk show Instinkty Jaromíra Soukupa.

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání dostala kvůli jeho pořadům několik podnětů a stížností na výběr hostů pro politické pořady či na skrytou reklamu na automobily Hyundai.

Vydavatelství Empresa, do nějž televize patří, se nedávno rozešlo s čínskou společností CEFC, která uplatnila své právo na vrácení akcionářského podílu (CEFC do společností Empresa Media a Médea majetkově vstoupila v září 2015). 

Empresa musela poté podíl CEFC zpět vyplatit a spekuluje se o tom, že má i proto vydavatelství finanční problémy a moderátorské nasazení Jaromíra Soukupa je i levnou výplní vysílacího času.

Sám Soukup to ale komentuje zcela jinak. Skupina Barrandov podle něj reaguje na zvýšený zájem o svou televizi a naopak významně navýšila investice do svého programu.

„Vsadili jsme především na zcela nové pořady z vlastní tvorby, kde bude vystupovat řada známých osobností. Pevně doufám, že si diváci z naší široké nabídky vyberou a hlavně, že je bude bavit,“ řekl při představení podzimního vysílacího schématu Soukup.

 

Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)