Děti do školy, uprchlíci do Evropy. Co týden dal a vzal podle HoupacíOsel.cz

Napsal/a Jakub Mikel 30. srpna 2015
FacebookTwitterPocketE-mail

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a tisíce důkazů o selhání antikoncepce se nahrnou do školních lavic. Určitě se však nepovalí s takovým entuziasmem, jako uprchlíci do Evropy. HoupacíOsel.cz se vrací i s kresleným příspěvkem z dílny Sorry. Pokud se vás něco dotkne, tak… sorry.

Celé prázdniny jsme četli, slyšeli, viděli a všemi smysly vnímali, že se blíží konec evropské civilizace, jako by se nic jiného a zajímavějšího nedělo. Zda tomu tak skutečně bylo, se dozvíte ve vaší nejvíc nejoblíbenější rubrice od vašeho nejvíc nejoblíbenějšího redaktora. Oslí přehledy jsou zpět.

Pondělí 24. 8.: Islámský stát (IS) vyhodilo do vzduchu hrozně starý chrám v Palmýře. Tedy ne přímo IS, ale lidé, kteří se k němu hlásí. To je metonymie, víme? A ten chrám taky neletěl celý do vzduchu, to je pro změnu metafora. No a celý ten akt je ke všemu strašná sviňárna. – iDNES.cz přinesl zatím nejvtipnější článek za dobu své existence. Prý se lidé naučí psát velká písmena. A máš to, Kostelče nad Černými Lesy. – Šestiletá dvojčata kouřila a podpálila pergolu. „Dřív byla dvojčata daleko víc pod dohledem!!!“ vyjádřila se pro Houpacího Osla pamětnice, Hilda Mengele. – Pravda a láska vítězí nad lží, nenávistí a jinými hnusy. To nám sliboval v 89´, vlastizrádce a agent CIA, Havel. Že se jedná o plané řeči, se přesvědčil úspěšný český podnikatel Radovan Krejčíř, který byl v JAR odsouzen za pokus o vraždu a únos. Oscar Pistorius údajně projevil velké nadšení nad vyneseným rozsudkem, uvykl si totiž na pravidelné fotbálky, které mu žena dříve zakazovala. – Univerzita Karlova nabízí uprchlíkům studium a ubytování grátis. Podmínkou pro přijetí zůstává splnění přijímací zkoušky a znalost angličtiny, ale i tak většině slušných Čechů popraskaly žilky. Tento krok univerzity je jasným důkazem elitářství akademických kruhů, které se spikly s bandou n*grů, aby společně zničili prostého českého člověka. – Jo, a ty n*gry platí USA.

Úterý 25. 8.: Komunistka Marta Semelová půjde kvůli výrokům o Miladě Horákové před soud. Tato ošklivá baba tam měla stát již dávno, ale buďme rádi za ty dary. Ještě zbytek KSČM v čele s Cvalínem a Ransdorfem a dokonce začneme věřit na Karmu. – Ruská inspekce nejprve zakázala potraviny ze Západu a nyní už i hygienu. Jelikož USA použili osvědčenou zbraň v podobě mandelinky bramborové, není se u jídla čemu divit. Co sypou do prášku na praní, se zatím objasnit nepodařilo. – Že komici se nehrnou do politiky jen u nás, ale i ve Spojených státech dokazuje případ Donalda Trumpa. Ten kandiduje na prezidenta, a jelikož je na světě blbců dost, těší se i poměrně slušné podpoře. Proto přišel s návrhem, který bychom čekali tak od Tomia Okamury. Prý by mělo Mexiko za vlastní náklady postavit plot na hranici s USA, aby se ekonomičtí migranti nemohli dostat k soše svobody a lézt jí pod sukni. Pokud tenhle chlap vyhraje volby, rozhodl se autor článku sbalit nejnutnější věci k životu a žít v zemljance, co nejdál od ostatních lidských bytostí. – Je třeba zavřít Schengen a zřídit monstruprchlický tábor, svěřil se svému deníčku Andrej Babiš. Jestli v něm hodlá zavést EET, nevíme. – Jako jediný západní prezident, vyrazí Miloš Zeman do Číny. Aby se mohla kavárna úplně zbláznit, zúčastní se i vojenské přehlídky. Pořád se hájí vzpomínkou na druhou světovou, ale Tchaj-wan je o pár kilometrů dál.

Středa 26. 8.: Komunista Ransdorf při pokusu o útěk ze země škrtl zrcátkem o chodce. Když se dozvěděl, že soudružka Semelová jde k soudu, spočítal si, kam by šel on, za všechno, co kdy navykládal. Smutné je, že maximálně do p*dele. – Petr Nečas se zapisuje do historie jako nejsmutnější případ zamilovaného ňoumy od dob Roba Starka ze Zimohradu. Soudkyně už mu dokonce uvěřila, že sledování zorganizoval on, ne Nagyová. Jednou o něm napíšou písničku. – „Tak dlouho se stěžuje na Bakalu, až se na vás koalice vyprdne.“ Andrej Babiš, muž lidových rčení, 2015. – Krom toho je Babiš oprášil klausovský neologismus „nepodpora“ pro jeho svěřenkyni Adrianu Krnáčovou. Pražský magistrát připomínal v těchto dnech opravdový cirkus. – Že se bláznovství nevyhýbá ani novinářům, dokázal, kromě Jiřího Ovčáčka a jeho kolegů z Haló novin, také střelec z americké Virginie. Ten v přímém přenosu zastřelil kameramana i s reportérkou. Byl kolega obou obětí a údajně známý potížista. Nejzajímavější byl přístup médií, která o incidentu informovala. Někdo odmítl video ze střelby sdílet, jiný ho proložil reklamou

Čtvrtek 27. 8.: Adriana Krnáčová přiznala, že potřebovala facku. Tato zdatná MILF sedící v čele hlavního města navíc pochopila, že politici musí víc mluvit a méně dělat, čímž pohřbila jediné prohlášení, které se dalo považovat za volební program hnutí ANO. – V kamionu v Rakousku se našlo 71 mrtvých uprchlíků, včetně několika dětí. Pokud si myslíte, že to mezi Čechy vyvolalo lítost, tak jste větší sluníčka, než my. Naopak, internet zaplavily komentáře vyjadřující lítost pouze nad tím, že počet mrtvých se neuvádí v tisících. Pokud se jedná o obraz společnosti, tak jsme klesli na skutečné dno. – Pardubičtí celníci zabavili kroksy za miliony. Tyto estetické zrůdnosti se k nám dostaly z Číny, a pokud se jejich hodnota pohybuje v milionech, tak to musí být opravdu děsná nálož. Chybí už jen ponožky.

Pátek 28. 8.: Kim Čong-un se po konfrontaci s jižním sousedem zbavil několika armádních špiček. Popravy nejbližších spolupracovníků mají v KLDR dlouholetou tradici a zatím nic nenasvědčuje tomu, že by ji někdo ukončil. Tradice se mají dodržovat, což ví každý, kdo poslouchá severokorejský rozhlas nebo si na fíbíčku čte motivační cintáty Řádu strážců koruny a meče. – Ve Spojených státech podlehl dýmějovému moru již čtvrtý člověk. Tato středověká nemoc se mezi obyvateli USA šíří převážně z frustrace, jelikož ve své historii nezažili pořádnou morovou ránu. – Čtrnáctiletý žák, který nezvládl reparát, vyskočil z okna. Pokusy o sebevraždu či její úspěšné dokončení provází také skandál s únikem dat z jedné velké seznamky. Pokud hledáte kvalitní sex, nebo prostě sex, stačí přitom komentovat články na Houpacím Oslu a vaše šance, že potkáte toho pravého, či tu pravou, se zvednou o celé 0,0398%. A to není málo, přátelé. – Středozemní moře brázdí, krom lodí s imigranty, jedovatá ryba. Po její konzumaci umřete. Musíme totiž jíst jen naše ryby a žádné cizácké!!!

Sobota 29. 8.: Kriminalita mladých klesá, vědci netuší proč. Možná proto, že tyhle aféry každého jen otravovaly a tak mladí dávají přednost internetům. Nebo tak nějak. – iDNES.cz přinesl článek o Škromachovi, jeho selfies, kandidatuře a je to takový bizár, že to snad ani nejde komentovat. – V Číně se chystá rozsáhlá amnestie v rámci oslav konce války v Tichomoří. Rozhodně se jedná o krok vpřed. Tedy, disidenti zůstanou v base a o Tibetu se dál nesmí mluvit, ale jinak je to lepší, než drátem…

Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)