Videoglosa: ČT se zřejmě zbláznila

Napsal/a Ondřej Neumann 7. května 2015

Veřejná služba? Pamatujete na časy, kdy vadila lahev Korunní na stole ředitele Novy Vladimíra Železného? Doba zjevně pokročila….

Čtěte též

1 komentář

  1. Karel napsal:

    Chtěl bych znát toho vola, co vymýšlí reklamy.

    Jeho blbost k Bohu volá,zasloužil by do tlamy!
    Dámské vložky, hladké nožky,též král sýrů Hermelín,nevypnu-li televizi,budu míti brzy splín!Jeden jogurt, druhý jogurt,k tomu zdravá Lučina,holčička se blbě smějemně harašit začíná!Plenky Pampers nebo Boby,Harry Potter – velké hobby.Do toho se jako vílaještě zjeví Lanza bílá! S prádlem není žádná dřina,reklamě teď vzdávám hold,všechnu špínu – což je prima,vypere teď pro nás Gold.Jenom jedno nedovede,což je ovšem nasnadě! Nikomu se nepovedevyprat špínu ve vládě!G.S. Condro – to je zázrak,okamžitě pomůže,po chorobě ani náznak když již člověk nemůže.Minerálkou zapít ještě,známou značkou Mattoni,za sluníčka ba i deště,všem chorobám odzvoní!Na reklamu ještě čekám,třeba bude za chvíli.Whiskas není ??? – To se lekám!Už ho kočky skoupily!!!!Zato Whisky, Fernet, Vodkaobrazovkou burácí,lahodný mok – český Budvar,než jej koupí Skopčáci.Právě proto, lidé zlatí,když je na nás osud zlýNechť jsou s námi všichni svatí,zůstaňme vždy sami, sví !!!

Přidávání komentářů není povoleno
Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies