Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.

Videoglosa: ČT se zřejmě zbláznila

Veřejná služba? Pamatujete na časy, kdy vadila lahev Korunní na stole ředitele Novy Vladimíra Železného? Doba zjevně pokročila….

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře

1 komentář

  1. Karel napsal:

    Chtěl bych znát toho vola, co vymýšlí reklamy.

    Jeho blbost k Bohu volá,zasloužil by do tlamy!
    Dámské vložky, hladké nožky,též král sýrů Hermelín,nevypnu-li televizi,budu míti brzy splín!Jeden jogurt, druhý jogurt,k tomu zdravá Lučina,holčička se blbě smějemně harašit začíná!Plenky Pampers nebo Boby,Harry Potter – velké hobby.Do toho se jako vílaještě zjeví Lanza bílá! S prádlem není žádná dřina,reklamě teď vzdávám hold,všechnu špínu – což je prima,vypere teď pro nás Gold.Jenom jedno nedovede,což je ovšem nasnadě! Nikomu se nepovedevyprat špínu ve vládě!G.S. Condro – to je zázrak,okamžitě pomůže,po chorobě ani náznak když již člověk nemůže.Minerálkou zapít ještě,známou značkou Mattoni,za sluníčka ba i deště,všem chorobám odzvoní!Na reklamu ještě čekám,třeba bude za chvíli.Whiskas není ??? – To se lekám!Už ho kočky skoupily!!!!Zato Whisky, Fernet, Vodkaobrazovkou burácí,lahodný mok – český Budvar,než jej koupí Skopčáci.Právě proto, lidé zlatí,když je na nás osud zlýNechť jsou s námi všichni svatí,zůstaňme vždy sami, sví !!!

Přidávání komentářů není povoleno