Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
Martin Strachoň / Wikimedia Commons,

Někdejší Klausův mluvčí Radim Ochvat se stal ředitelem komunikace PPF

Bývalý tiskový tajemník Mirka Topolánka a později mluvčí prezidenta Václava Klause se stal novým ředitelem komunikace společnosti PPF nejbohatšího Čecha Petra Kellnera.

Na dotaz HlídacíPes.org to potvrdil mluvčí PPF Radek Stavěl: „Ano, nastoupil do pozice ředitele komunikace PPF.“ Nad rámec této informace nechtěl příchod Radima Ochvata do PPF komentovat.

Ochvat však pravděpodobně nenahrazuje, ale spíše doplňuje současného ředitele pro vztahy s veřejným sektorem Vladimíra Mlynář, který se k 1. červnu 2015 stal v PPF po odchodu Martina Štefunka novým členem představenstva.

Radim Ochvat byl mezi lety 2008 – 2013 mluvčím Václava Klause. Od září 2013 působil v komunikaci ČEZ.

V roce 2015 založil, spolu s dalšími blízkými spolupracovníky Václava Klause lékařem a podnikatelem Borisem Šťastným a ekonomem Martinem Slaným, strategicko komunikační agenturu Komunikátor.

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře