HoupacíOsel.cz: Co týden dal a vzal

Napsal/a Daniel Galuszka 8. března 2015
FacebookTwitterPocketE-mail

Týden uplynul a studentský server HoupacíOsel.cz je tu s jeho přehledem. Není to jen parta puberťáků, kteří hrají candy crush ságu a do toho sjíždějí profily na facebooku. Drzý pohled dvacetiletých nás zaujal i pobavil. Proto ho po dohodě s Osliskem nabízíme i vám.  

  • Pondělí 2. 3.: Malý Kim ze severní Koreje chce všem dokázat, že je frajer, a tak v moři topí střely krátkého doletu, abychom si ho všimli. Oficiálně je to provokace a protest proti opozičním manévrům v témže moři. – Do Čech míří Češi z české vesnice… která leží na Ukrajině. Proč tam Miloš pro jejich ochranu radši neposlal armádu, stejně jako to udělal jeho vzor Vladimirovič? – U pobřeží Belgie se našel plující balík kokainu. Tuny kokainu. Redakce Houpacího Osla má vyjádření Charlieho Sheena, že by své zavazadlo rád dostal zpět. Za projektem Blanky stojí podle Krnáčové debil. Kdo stojí za projektem Krnáčové, všichni tušíme.
  • Úterý 3. 3.: Restauracím se bude snižovat DPH z 21 na 15%. Není proč oslavovat, pivo tím stejně nesleví. – Korupční policie zasahovala v budově ministerstva obrany. To už skoro vypadá, jako by to tam vedl nějaký komediant. – IS má sto barelů uranu a chystá se do Evropy pod rouškou imigrantů. Zdravý rozum velí příklon k utilitarismu, co na to Evropské hodnoty?
  • Středa 4. 3.: Česká republika vrací pár kousků půdy Polsku. Za tohle jsme v roce 1919 nebojovali. – Objevila se zpráva, že USA ZVAŽUJÍ vyslat do ČR pár vojáků na cvičení. Konspirátoři začali zkoumat, kde jsou u nás naleziště ropy, komentátoři z Novinek svolávají Lidové milice na obranu naší země, Osel se dál houpe. – Policista, který ve Fergusonu zastřelil černocha, je volný. Národní zvyky prostě trestné nejsou.
  • Čtvrtek 5. 3.: Zeman by rád zavedl školné na humanitních oborech. Přesně tam se rekrutuje pražská kavárna, tam je třeba udeřit. Musíme dát těm kundám co proto. – IS, které označuje mnoho kritiků za organizaci se středověkou ideologií, si vzalo na ničení památek buldozery. A teď mudrujte. – Drsným klukům z gestapa, tedy z BND, teklo do bot. Někdo totiž v jejich centrále odšruboval kohoutky a vytopil ji. Můžeme očekávat, že brzy na povrch prosákne pár pikantních informací. Prosákne, chápete? Tekla jim tam voda. Haha.
  • Pátek 6. 3.: O pořádné pozdvižení se v Manchesteru postaral jedenáctiletý šohaj, který do školy na den knihy přišel převlečený za Christiana Graye. Ředitelka zuřila. Školní zdravotník musel ošetřit asi dvacet dívek, které přišly s prokousnutým rtem. Sexy. – Zeman by nejraději zrušil koncesionářské poplatky. Česká televize je totiž pouze hlásná trouba TOP 09. Jsme si říkali, že už je pátek a nikdo ještě nenadává na Kalouska. – Stačila chvíle a majitel drůbeže v Dolních Ředicích na Pardubicku přišel o své opeřené miláčky. Za útokem stála dvojice psů. Je suis kachna.
  • Sobota 7. 3.: Koná se velká akce na podporu prezidenta Zemana. Nažhavili mávátka, Velebu taky. Dorazil Okamura i Filip, což je fajn, protože hlavní voličská základna je tímto pokryta. Mimochodem, dnes by měl narozeniny Tomáš G. Masaryk. Není to ironie?

Text byl psán pro www.houpaciosel.cz.

Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)