HoupacíOsel.cz: Co týden dal a vzal

Napsal/a Daniel Galuszka 22. března 2015
FacebookTwitterPocketE-mail

Infantilita, morbidita, divoký východ a špatný humor jsou opět tady. Přečtěte si, co je nového ve světě, a udělejte na kamarády v hospodě dojem. To vše a mnohem míň na Houpacím Oslu. Nemáte zač.

 

Pondělí 16. 3.: Čína je oficiálně mezi třemi největšími vývozci zbraní. Jak to, že nejsou první? Vždyť všechno je z Číny. Všechno! – Putin nařídil bojovou pohotovost v arktickém regionu. Akce nese název Icekrym. – Boje IS srovnaly se zemí Husajnovu hrobku. Tak to je hodně Aladin zpráva. – Přes Česko projede konvoj amerických vojáků. Na internetu se již houfují ruští spojenci a zelenokaretníci.

Úterý 17. 3.: Princ Harry Windsdorů odchází z armády. Nejsme si úplně jisti, jestli náhodou nedostal dopis z Bradavic, každopádně by tam byl nejstarším studentem. –  Ke kritikům ČT se přidalo ANO. Tak to teda NE. – Rusko na Krym posílá své taktické bombardéry. Když se Putin v patnácti rozhodoval, co dál dělat, hrát šachy na mapě Evropy pro něj byla jasná volba. – Podle výpovědi zběha IS nejsou radikálům cizí podivné iniciační rituály, znásilňování pohanů a týdenní vztahy. Kdyby tam k tomu ještě poslouchali metal, moc by se to nelišilo od Masters of Rock.

Středa 18. 3.: Srbsko vyzvalo své občany, aby do popelnic nevyhazovali granáty. Wow! Takže kdo půjde s košem tentokrát? – Syřané sestřelili americký dron. Byl to ateista. – Jedenáct tisíc občanů podalo podpisem petice žalobu na Zemana. Ovčáček přiznal, že jde o první důkaz prezidentovy dobře odvedené práce. – USA si nepřejí, aby v Sýrii vládl Asad, až se po ukončení konfliktu bude řešit politika. Zajímá někoho, co si přejí Syřané? McDonaldy? – V normálních muzeích můžete umřít nudou, v těch tuniských zase útočnou puškou. Teroristé IS tam zastřelili 19 lidí.

Čtvrtek 19. 3.: Švýcarská eutanázie nabývá na popularitě. Nám se líbí hlavně název organizace „Exit“. – Policie chce znovu obžalovat známého tenistu Ivo Rittiga za nějaké tunelování. Chudák Ivo už ani neví, kde mu druhá brada stojí. – Lední medvěd v Norsku zaútočil na českého turistu. Ministerstvo zahraničí podezírá medvědy z terorismu. O situaci zatím neinformovala žádná západní média. – Celé Česko je na nohou kvůli levnému pozemku místopředsedkyně ČSSD. Tedy ne celé Česko, jen pár novinářů. Nám ostatním je to jedno. Tenhle šach ti asi nevyjde, Andreji.

Pátek 20. 3.: Kvůli zatmění Slunce hlásí obchody nadměrný prodej svářečských brýlí… a knížek o upírech. – Ondřej Vetchý porazil bulvár v soudní rozVepři. Získal tím peníze a bulvár zase publicitu. České soudnictví prostě nemá chybu. – Rusko, Kazachstán a Bělorusko hovoří o společné měně. Znamená to, že cena vodky poroste? Bude klesat? Otázky. Samé otázky. – Zeman pozval vítěze své plesové tomboly na sulc, ovar, jitrnici a tlačenku. Podobné věci už ani nelze glosovat.

sobota 21. 3.: Američané posílají na Ukrajinu své vojáky, což je oproti ruským turistům alespoň snaha o upřímnost. – Malý Kim nám opět přes hranice ukazuje ukazováček. Jaderný ukazováček. Resp. zase vyhrožuje, že nás všechny zatomuje, pokud o něm budeme točit filmy, ve kterých brečí. – Včely zase dostávají mor, tentokrát ale asi nejhorší v historii. Není se čemu divit, když jich polovina končí v chlastu a druhá na rohlíku.

Text byl psán pro www.houpaciosel.cz.

Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)