Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
printscreen ČT,

Babišův exnáměstek Wagenknecht nastupuje do investigativního týmu vydavatelství Empresa

GLOSA Může to být směle považováno za mediální přestup roku. Respektive nástup – s médii měl Lukáš Wagenknecht doposud zkušenost spíše na straně „zdroje“ než autora. I když psaní článků se od něj asi ani v nové pozici stejně nečeká.

Wagenknecht nastupuje na novou pozici vedoucího analytika ekonomických událostí investigativního oddělení vydavatelství.

„Investigativní oddělení Empresa Media má na starosti odbornou a technickou podporu redaktorů titulů tohoto mediálního domu při jejich práci,“ vysvětluje Empressa ve své tiskové zprávě. Oddělení zaměstnává i některé bývalé policisty a někdejší příslušníky tajných služeb.

Podle tiskové zprávy vydavatelství Wagenknechta „média vždy přitahovala“: „Analytická práce v ekonomických tématech mě vždy bavila a jsem rád, že ji mohu nyní uplatnit zase v poněkud jiném prostoru.“

K nové akvizici se vyjádřil i sám spolumajitel vydavatelství Jaromír Soukup, který se netají svým odtažitým vztahem k Andreji Babišovi.

A vzkaz je to poměrně srozumitelný: „Posilování investigativního týmu je (…) správným krokem, protože tento tým zajišťuje unikátní obsah, který je pro média klíčový. Lukáš Wagenknecht v průběhu své profesní kariéry prokázal své schopnosti; věřím, že je uplatní i u nás.“

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Nebyl vložen žádný komentář
Přidávání komentářů není povoleno