Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.

VIDEOKOMENTÁŘ: Kdo nevysílá s námi, vysílá někde jinde. Aneb co se děje v Českém rozhlase?

Co se děje v Českém rozhlase? Tradičně poutá míň pozornosti než Česká televize – a tak se tu dá leccos vyzkoušet. Dělala to ODS, ČSSD a teď i Andrej Babiš. V médiích padají tvrdá slova o normalizaci. Průvodním jevem jsou výpovědi zaměstnanců na všech úrovních – o co jde ale především? Podívejte se na videokomentář.

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře

6 komentářů

 1. petrph napsal:

  Jenomże ono to je pŕeci naprosto obraceně neż uvedeno v člãnku resp. V záznamu. Bohužel. Vymlouvat se na to że tam „někdo něco zkouŠí je alibistické. Protože právě proto maji čt i čro ze zákona exkluzivní formu jako verejnoprávní, financovanê ze speciàlně vypisovaných daní aby tu svou naprostou nezávislost
  dodrżovaly a jejich vedoucí pracovníci garantovali. A navic pan gen reditel není vybírán politiky leč Radou Cro, jejiž členové se jistě hlásí k oněm nyní glorifikovaným -nepolitickým elitám.
  Tudíź tento případ prokazuje nēco horŝîho, że totiż CRo (a patrnē i CT) ruznym tlakûm podléhá. Rûznē, od rûzných subjektû či skupin, z rúznŷch příčin i vztahû. Jenże je potom jejich pozice jako veřejnoprávních mėdií nelegitimní. Pak se mohou rovnou privatizovat a pak ať si vysîlají co jim jejich majitel nařîdí – lidi to aspon budou vēdēt

  mlouvat. Protože prâvě

  • Tondach napsal:

   Zjevně netušíte proč a za co se platí koncesionářské poplatky a že to není nějaká speciàlně vypisovaná daň!

   • Oskar (hanák z Hané) napsal:

    Nazývá se to koncesionářské poplatky, ale platí to povinně všichni, kdo jsou napojeni na elektrickou síť, pokud ovšem nepožádají o výjimku a neprokáží, že televizor ani radiopřijímač nevlastní, jinak se podle zákona vystavují vysokým sankcím. Rozdíl je jen v tom názvu.

    • Tondach napsal:

     Další ukrutný nesmysl! Databáze odběratelů elektřiny posloužila kdysi jednorázově České televizi ke zjištění, kdo nemá přihlášenou televizi a přitom odebírá elektřinu. Tací byli Českou televizí obesláni a buď se přihlásili, nebo předložili místopřísežné prohlášení, že nevlastní televizor!
     Napsat, že „platí to povinně všichni, kdo jsou napojeni na elektrickou síť“ je lež, která se mezi všemi hlupáky drží, jako veš v kožichu! Stejně, jako jiné pitomosti!

   • petrph napsal:

    No prosím, když už chcete rozlišovat státem vynucené platby na daně, pojištění, poplatky , ono by se ještě pár označení našlo (btw třeba i ty daně máme přímé, nepřímé, atd..),
    a myslíte si že na tom budete líp,
    já Vám ten názor neberu….

    • Tondach napsal:

     Nikdo, ani stát, vás k ničemu nenutí! Musíte snad povinně koukat na televizi, nebo posloucat rozhlas?
     A mimochodem, koncesionářské poplatky u nás existují od roku 1923, stejně tak existují prakticky na celém světě a platí se mnohde pro nás neuvěřitelné částky … ale blbě se o nich kecá asi jen u nás! A nejen o koncesionářských poplatcích!

Přidávání komentářů není povoleno