Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
Tomáš Souček, www.sorry.cz
,

HoupacíOsel.cz: Co je kampaň, kdo staví plot na Zlínsku a teplotní rekordy v létě!!§!

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz.

Pondělí: Třiadvacetiletý muž v Olomouci se snažil zbavit staré televize shozením z mostu do vody. Když na místo dorazila policejní hlídka, vydal se ji znovu hledat po proudu. Ach ta mladická nerozvážnost. – Poslední várka vytrvalých technařů opustila Oseček na Nymbursku. IDNES.cz však varuje před další akcí podobného ražení, která začíná tento čtvrtek. Antikonfliktní tým opět čeká pořádná fuška. – Na Zlínsku vyhlášen stav nebezpečí. Čunek razí do boje s africkým morem. Bude elektrický ohradník! Tento pán si prostě vždycky poradí, obzvlášť pokud jde o cizí původ. (MS)

Úterý: Je vedro. Veliké. Ale toho jste si určitě všimli všichni. Pokud ne, z duše vám závidíme. – Za Starosty hodlá do budoucna kandidovat podnikatel a miliardář Dalibor Dědek. Andrej je smutný, už nemá monopol na všechny fóry o podnikatelích v politice. – Miloš Zeman podepsal novelu zákona, která umožňuje pracovníkům ČOI pracovat pod skrytou identitou. To přináší do portfolia ČOI zajímavé benefity: Pro vaši ženu nedohledatelné objednávání dámské společnosti. – Nicolás Madura, prezident Venezuely, se vysmál sankcím, které na ně uvalily USA. To dá rozum, tam už hůř být nemůže. – Téměř třicet lidí za posledních pár dní utonulo v Polsku. To si furt všichni stěžují na sucho, ale dejte jim vodu a oni tohle. Tss. – Řádný, spravedlivý a nestranný soudní proces začal v Turecku s pěti sty lidmi obviněnými z pokusu o puč. A teď hra pro vás: Která tři slovíčka do této věty nepatří? (MK)

Středa: Izraelský premiér Benjamin Natanjahu překazil domluvenou bitku mezi poslancem jeho strany Orenem Hazanem a jedním z jordánských poslanců. Přitom to mohla být senzace a spousta nejmenovaných televizí z toho mohla plnit obsah zpráv na následující týden. Suchar… – Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí označil Zemanovy cesty po krajích za volební kampaň. Ovčáček toto vyjádření označil za kampaň ve prospěch protikandidátů. V rámci oživení politických debat navrhuji zrušit slovo „kampaň“. – Trump podepsal, dle svých slov „výrazně vadný zákon“ o nových protiruských sankcích. Tak nějak přemýšlím, proč ho vlastně podepsal. – Bělobrádek slíbil, že pokud si po volbách lidovci pohorší, rezignuje. Bělobrádek ostatně taky slíbil, že vydrží koalice se Starosty, a že nebudou mít problém získat 10 procent. Jirka Čunek si bude muset na předsednictví ještě chvilku počkat. (ToP)

Čtvrtek: Vojáci převáželi po dálnici tank. Ten jim však sjel z návěsu. Kdo ho pod kopcem chytí, dostane za odměnu…diplom. – Turecké úřady zadržely dalšího novináře, tentokrát z Francie. Našli u něj totiž fotky a rozhovory s kurdskými bojovníky. A tedy je asi dost pravděpodobné, že se jedná o teroristu. Ne o novináře, který dělá rozhovory a fotografie. O teroristu… – Tak konečně padl v Česku teplotní rekord. Ve Strážnici naměřili 38,3 stupně Celsia. V Itálii by z toho mohl být docela dobrý vtip. – Medveděv zhodnotil na Facebooku nové americké sankce vůči Rusku jako „naprostou obchodní válku“, což naprosto znemožňuje zlepšení vztahu mezi USA a Ruskem. Počkat, doteď to tedy byla reklama na ukázkové vztahy a spolupráci? (ToP)

Pátek: Smutnou vlastností zlodějů je, že když už kradou, tak jim nestačí vykrást třeba pouze garáž, ale rovnou se pustí i do celého bytu. To se však nevyplatilo jednomu takovému zloději, kterého – poté, co byl přistižen – zamknul majitel bytu v kuchyni, odkud si ho vyzvedla policie. Zda stihl při čekání na anton vyprázdnit ještě lednici, zjišťujeme. – Miliardář Dědek se rozhodl darovat Starostům nějaké ty drobné, které mu na půdě chytly plíseň. Měl v plánu jim přihodit do pokladničky 10 milionů. Úřad, zabývající se dohledem nad financováním stran mu však povolil jenom tři. Apropo, zkontroloval už někdo, jak to má s účetnictvím politická divize Agrofertu? – Stále je vedro. Jestli jste si toho dosud nevšimli, navštivte lékaře. – A nakonec něco o dětech a výchově. Sociální sítě zaplavilo video zodpovědného českého vlastence, který nenechává nic náhodě a namísto výchovy řízené zkorumpovaným a prohnilým Západem, se rozhodl vzít vlastenecké vzdělávání do svých rukou. Takže když vás náhodou na ulici napadne malá holčička baseballovou pálkou, nemějte jí to za zlé. Vězte, že si vás pouze spletla s nějakým „cikánem“ nebo „muslimem“. Hezký den. (ToP)

Víkend: Euro za dvacet korun. Restaurace odírají turisty, zákon ale neporušují. Turisty je potřeba okrást, nic jiného si nezaslouží. – Ministerstvo chce zvednout výplaty vězňům, polepší si až o tisíce korun. Všichni jsme vězni ve svých tělech, takže kdy budu mít lepší výplatu? – Na 700 000 obyvatel Rakouska se hlásí k islámu. Čecháček už nepojede na výlet do Vídně. – Nechceme toleranci, ale respekt, tvrdí organizátorka „zbytečného festivalu“ Prague Pride. Respekt najdete v každé dobré trafice. – Na technoparty na Třebíčsku se sjelo okolo 2 500 lidí, policie kontroluje situaci. Co jiného chcete dělat na technu než se sjet? (AB)

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře