Tato stránka používá cookies ke sbírání statistik o návštěvnosti. Více informací

Volební kalkulačka: Uprchlická krize, sankce proti Rusku, řecká krize. Jak byste hlasovali vy?

 -   - 

18903275814_f5d6b93465_z Autor: European Parliament / Foter / CC BY-NC-ND

Kteří europoslanci se nejvíce shodují s vašimi názory? Zkuste si novou Volební kalkulačku, která obsahuje nejdůležitější hlasování prvního roku práce Evropského parlamentu. Díky ní se dozvíte, kdo vás nejlépe zastupuje.

V září uplynul rok od prvního zasedání Evropského parlamentu po loňských volbách. Europoslanci, kteří reálně rozhodují asi o třetině až polovině legislativy, stihli hlasoval o řadě klíčových témat.

Důležitá hlasování si můžete vyzkoušet ve Volební kalkulačkce od KohoVolit.eu a následně se dozvíte, kteří europoslanci hlasovali stejně, jako byste hlasovali vy.

K dispozici je i mezinárodní verze, která ukazuje shodu s poslanci z jiných zemí, třeba ze Slovenska.

Autor je datový analytik a politolog, působí v občanském sdružení KohoVolit.eu a na Katedře politologie Masarykovy univerzity v Brně.

Pokud se vám tento článek líbí, podpořte nás pomocí DMS na číslo 87777 s textem: DMS ROK KOHOVOLIT (cena 30 Kč, z toho 27 Kč pro KohoVolit.eu).

O autorovi

Autorem článku je Kamil Gregor

Komentáře

Komentářů (2)
  1. Vojtěch Pikal napsal - dne 26.10.2015

    U šesté otázky nesouhlasí otázka s textem nápovědy.

  2. K.M. napsal - dne 31.10.2015

    Po vychytání dětských nemocí výnikající doplněk volebního systému přímé demokracie, popsaného ve TŘECH na sebe navazujících příspěvcích na KONCI diskuse za blogem paní profesorky Dvořákové:

    “JE TO SKVĚLÉ, JIŽ JSME PŘEDBĚHLI ÁZERBÁJDŽÁN”

    na aktualne.cz