Tato stránka používá cookies ke sbírání statistik o návštěvnosti. Více informací

Ticho pro Ovčáčka. Na tradiční tiskovce prezidentova mluvčího se nikdo na nic neptal

 -   - 

Po tříminutovém monologu “na aktuální témata” se mluvčí Jiří Ovčáček dočkal jen trapného ticha.

Tiskovou konferenci, kde mluvčí Ovčáček, ústa prezidenta Miloše Zemana, oznámil, že prezident přijal ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka, sešel se s Andrejem Babišem, nechal u rybníku na Vysočině čekat čtyři dny televizní štáb a že Hospodářským novinám a Zdeňku Bakalovi nelze věřit, zakončil mluvčí tradičně. Výzvou k otázkám.

Tiskovou konferenci živě přenášela ČT 24. Na konci své pravidelné „one man show“ byl však mluvčí poněkud zaskočen bojkotem přítomných novinářů. Nikdo se na nic nezeptal…

Záznam konference od času 63:13

O autorovi

Autorem článku je -pes-

Komentáře

Komentářů (5)
 1. jarda farda napsal - dne 28.7.2015

  A chodi tam vubec nekdo nebo to rika do prazdnych zidli?

  • Robert Břešťan napsal - dne 28.7.2015

   Chodí…

 2. Vláďa Eis napsal - dne 29.7.2015

  A zrovna tak by se měli zachovat novináři na tiskovkách Davida Ratha, na který se ten vychcan, lhář a zloděj přibatolí rádoby důvěryhodně v lékařském pláštíku a se stetoskopem kolem krku.

  • Arne napsal - dne 29.7.2015

   Říkám to stejný.

 3. petrph napsal - dne 29.7.2015

  Zajímavé, při tom co všechna pražská kavárna klade neustále Zemanovi za vinu a volá po jeho odvolání, je fakt že se novináři nemají při tiskové konferenci co zeptat jeho tiskového mluvčího skutečně pozoruhodný.
  Asi bych to viděl tak že naše média už dávno opustila cestu hlídacích psů demokracie, vzdala mediální podporu oligarchie a v zahnívající hladině bulváru leda špatně opisuje jeden od druhého