Tato stránka používá cookies ke sbírání statistik o návštěvnosti. Více informací

Ministr Chovanec zveřejnil fotku, jež ho měla kompromitovat

 -   - 

11205153_923287411026176_8827090247829520942_n Autor: Faccebook Milana Chovance

Po ranní zmínce na svém twitterovém účtu, že si nejmenované médium zadalo výrobu kompromitující fotomontáže, přišel ministr vnitra Milan Chovanec odpoledne s detaily závažného obvinění. 

“V létě jsem obdržel info, že pracovníci jistého vydavatelství chtějí zadat moji fotomontáž z plzeňského klubu. Prý, abych se rozpovídal,” vysvětlil Chovanec.

Před pár týdny prý dostal informaci, že zakázka je dokončena a doručena a obrátil se proto na tajné služby. Dnes – jak napsal Chovanec – za ministrem přišli bulvární novináři a “přinesli fotomontáž a kladli už v létě avizované otázky”.

“Veškeré získané info předávám v rámci trestního oznámení policii. Pro fajnšmekry zveřejňuji fotomontáž. Nic moc,” konstatoval na Twitteru ministr vnitra.

Na sociální síti twitter vzbudil snímek pobavení a pochybnosti nad tím, zda lze něco takového vydávat za reálnou fotografii.

Původní ranní twít ministra Chovance.

Chovanec printscreen ok

O autorovi

Autorem článku je Robert Břešťan

Komentáře

Komentářů (4)
 1. J.Němec napsal - dne 5.10.2015

  Pan Babiš bude ukazovat prstem, generál Randák a Ištván stíhat, změněná justice panem Pelikánem trestat. Novodobá příprava na volby. Pro volící plebs velmi účinná.

 2. Arne napsal - dne 5.10.2015

  Mazanej a už je ještě více zviditelnej…

 3. český maloměšťák napsal - dne 5.10.2015

  Je suis ” neznámý fotomontážník”.
  Nebo ne ? :-D)
  Tuším že to byl pan Klaus, který kdysi prohlásil, že co není zakázáno, je dovoleno. Pozdější dvojnásobný prezident Čr a dvacetinásobný doživotní doktor.

 4. petrph napsal - dne 6.10.2015

  Na tom snímku je vidět že tohle není profesiální kompromitující fotomontáž,ale amatérština, kterou by udělal každej laik pracující s tabletem za pár minut.
  Ovšem, na naše poměry je i to zbytečnej luxus, na to by stačilo aby nějaké “médium” otisklo s velkými titulky “Chovanec byl v bordelu”, a všechna další by to po něm začala hloupě opakovat…Výsledek by byl stejnej, ne-li horší..
  Ale s tím musel Chovanec počítat když do politiky šel, v téhle platí catch as you can catch..