Tato stránka používá cookies ke sbírání statistik o návštěvnosti. Více informací

Roman Chlupatý

Publicista a konzultant zaměřující se na globální ekonomiku a politiku. Duchovní otec Alter Eko. Ultramaratonec, hrdý člen smečky Chlupatých.

Richard Hindls

Ekonom a statistik, emeritní rektor Vysoké školy ekonomické v Praze. Kdysi také muzikant oceněný v roce 2012 Platinovou deskou.

Pavel Hnát

Docent na Fakultě mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze. Specialista na mezinárodní ekonomické vztahy. Doma má Shiba Inu.

Helena Horská

Hlavní ekonomka Raiffeisenbank, přednášející na Škoda Auto Vysoká škola. Prezentacemi učí i baví. Spokojená manželka a matka.

Luděk Pfeifer

Podnikatel v poradenství, stavebnictví a biotechnologiích. Spoluzakladatel M.C.TRITON. Sběratel kamenů z nejvyšších hor států a pohoří.

Jan Jedlička

Ekonom se zaměřením na evropskou integraci. Spoluvybudoval a vedl EU Office České spořitelny. V jiném životě asi manažer fotbalového klubu.

Lubor Lacina

Expert na problematiku evropské hospodářské a měnové integrace. Zakladatel Mendelova evropského centra. Vizionářský Vodnář.

Ján Lalka

Partner agentury Surveilligence. Forenzní auditor a vyšetřovatel závažné finanční kriminality. Milovník dobrých knih, dalekých cest a military.

Michael Romancov

Učitel působící na Institutu politologických studií UK FSV a Metropolitní univerzitě. Zájmy: geopolitika, historické romány a single malt.