Tato stránka používá cookies ke sbírání statistik o návštěvnosti. Více informací

Roman Chlupatý

Publicista a konzultant zaměřující se na globální ekonomiku a politiku. Duchovní otec Alter Eko. Ultramaratonec, hrdý člen smečky Chlupatých.

Richard Hindls

Ekonom a statistik, emeritní rektor Vysoké školy ekonomické v Praze. Kdysi také muzikant oceněný v roce 2012 Platinovou deskou.

Pavel Hnát

Docent na Fakultě mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze. Specialista na mezinárodní ekonomické vztahy. Doma má Shiba Inu.

Helena Horská

Hlavní ekonomka Raiffeisenbank, přednášející na Škoda Auto Vysoká škola. Prezentacemi učí i baví. Spokojená manželka a matka.

Luděk Pfeifer

Podnikatel v poradenství, stavebnictví a biotechnologiích. Spoluzakladatel M.C.TRITON. Sběratel kamenů z nejvyšších hor států a pohoří.

Lubor Lacina

Expert na problematiku evropské hospodářské a měnové integrace. Zakladatel Mendelova evropského centra. Vizionářský Vodnář.

Ján Lalka

Partner agentury Surveilligence. Forenzní auditor a vyšetřovatel závažné finanční kriminality. Milovník dobrých knih, dalekých cest a military.

Michael Romancov

Učitel působící na Institutu politologických studií UK FSV a Metropolitní univerzitě. Zájmy: geopolitika, historické romány a single malt.

Martin Kupka

Hlavní ekonom ČSOB. Fanoušek historie a moderních technologií, šachu a hor. Věčný student a věrný stoupenec západní civilizace.

Jan Procházka

Generální ředitel pojišťovny EGAP zaměřené na podporu exportu vně EU. Předseda dozorčí rady Budvaru. Lyžař, fanda českého biatlonu.

Karel Půbal

Ředitel manažerského poradenství PwC. Expert na strategii a optimalizaci pro sektor státní správy. Fanda dobrého humoru a hlubokých lesů.

Luboš Mokráš

Analytik PPF banky. Dlouholetý specialista na makro a finanční trhy, v prvním životě inženýr zaměstnaný Teslou Piešťany. Renezanční člověk.

Jan Mühlfeit

Kouč, autor knihy The Positive Leader spolupracující s INSEAD a dalšími špičkovými institucemi. Exprezident Microsoftu pro Evropu. Světoobčan.

Vratislav Kulhánek

Jednatel Industrial Advisors. V minulém desetiletí působil ve vedení Škoda Auto. Závodil ve Škoda 110R a hrál první ligu ve volejbale.

Pavel Kysilka

Zakladatel 6D Academy. Někdejší viceguvernér České národní banky, později generální ředitel České spořitelny. Vášnivý cyklista.

Eva Zamrazilová

Hlavní ekonomka České bankovní asociace. V letech 2008-2014 členka bankovní rady ČNB, kdy si vysloužila přezdívku “centrální rebelka.”

Karel Havlíček

Předseda Asociace malých a středních podniků. Šéf skupiny Sindat, která podniká m.j. v nano- a biotechnologiích. Fanoušek Josefa Kainara.

Petr Zahradník

Ekonom, konzultant se specializací na EU. V minulosti byl mimo jiné poradcem prezidenta republiky a členem NERVu. Hobby: zahradník.